Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Joanna Przetakiewicz szczerze o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Jak wyglądała ta uroczystość?

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Mazurach, w rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Ostatnie pożegnanie producenta zostało podzielone na dwa dni, a w jego pogrzebie wzięła udział nie tylko rodzina, ale też szerokie grono gwiazd z pierwszych stron gazet. Wśród gości nie mogło zabraknąć Joanny Przetakiewicz, która jest przyjaciółką rodziny zmarłego. Zobaczcie, co powiedziała o uroczystościach pogrzebowych!

Joanna Przetakiewicz zdradza szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

W czwartek, 29 sierpnia odbyła się msza żałobna w intencji tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Pojawili się na niej nie tylko jego najbliżsi, ale też szerokie grono gwiazd, które znal jako producent filmowy. Wśród nich pojawili się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Anna Lewandowska, Małgorzata i Radosław Majdanowie. 

Następnego dnia odbył się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka w rodzinnej posiadłości w Fuledzie nad jeziorem Kisajno. Producent spoczął na Mazurach, które były dla niego szczególnym miejscem. Ta uroczystość była już zdecydowanie skromniejsza, co potwierdziła Joanna Przetakiewicz, która razem z partnerem Rinke Rooyensem pojawiła się na pogrzebie. Właścicielka marki "La Mania" w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała, jak faktycznie wyglądała uroczystość:

To był piękny skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół… - powiedziała Joanna Przetakiewicz dla "Super Expressu".

Tuż po śmierci Piotra Joanna Przetakiewicz na swoim Instgramie pożegnała producenta filmowego:

Piotrze, niech Anioły nad Tobą czuwają 💔Byłeś postacią wielowymiarową. Wielki talent, inteligencja, kreatywność, wspaniałe poczucie humoru oraz to, co najcenniejsze i podziwiam najbardziej - dobre serce dla ludzi 💔Trudno sobie wyobrazić cierpienie najbliższych. Tak bardzo będzie im Ciebie brakowało. Współczuję z całego serca całej rodzinie @aga_wozniak_starak ♥️ PS. To szczególny moment, kiedy kulturalni ludzie okazują sobie TYLKO I WYŁĄCZNIE WSPARCIE I SERCE ♥️ Myślą i mówią CIEPŁO o zmarłym.

Jak informuje tabloid najbliższa rodzina Piotra Woźniaka-Staraka po pogrzebie wyjechała za granicę, aby tam w spokoju przeżyć żałobę. 

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża.

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża
East News

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

 

Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10