Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak
EastNews

Prokuratura potwierdza: trwają poszukiwania Piotra Woźniaka Staraka. Fani i gwiazdy wspierają Agnieszkę

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak
EastNews

Drugi dzień trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny, który wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. Już w niedzielę informowano, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka, jednak dopiero dziś, w poniedziałek 19 sierpnia, prokuratura potwierdziła te informacje:

Służby poszukują na jeziorze Kisajno Piotra Woźniaka-Staraka – powiedział w rozmowie z natemat.pl Krzysztof Stodolny, rzecznik olsztyńskiej prokuratury.

Wznowiono akcję poszukiwawczą Piotra Woźniaka-Staraka 

W nocy z soboty na niedzielę policja przyjęła zgłoszenie od wędkarzy, którzy zauważyli pustą motorówkę na jeziorze Kisajno na Mazurach. Jak udało się ustalić łodzią pływały dwie osoby: 27-letnia mieszkanka Łodzi i 39-letni mieszkaniec Warszawy. Oficjalnie wiadomo już, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka. Po nieudanym manewrze skrętu para wypadła z motorówki. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. 

W poniedziałek o godz. 6 rano rozpoczęła się ponowna akcja poszukiwawcza Piotra-Woźniaka Staraka. Szukają go policjanci, strażacy, ratownicy MOPR-u i funkcjonariusze straży leśnej. Jak czytamy na WP obszar poszukiwań jest bardzo duży. 

- To jest teren od wejścia na Łabędzi Szlak poprzez Dębową Górkę. Jezioro Kisajno to stosunkowo duży obszar, a miejsce wypadku nie było dokładnie określone – wyznał portalowi Zbigniew Kurowicki, prezes Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak miał wypadek? W mediach pojawiły się nowe spekulacje. Poprosiliśmy policję o komentarz

Tragiczna wiadomość wstrząsnęła fanami dziennikarki, którzy dodają jej otuchy w sieci. Jeszcze dzień przed tragedią Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie z Mazur. 

- Mam nadzieję, że ta informacja się nie potwierdzi :( Agnieszko trzymaj się - pisała w sieci Marcelina Zawadzka. 

- Ja też - dodała Anna Skura.

Aga trzymaj się. Wszyscy jesteśmy z Tobą gdyby czegokolwiek potrzebowała...

Pani Agnieszko, oby udało się odnaleźć Piotra, jesteście wspaniałymi ludźmi. Jestem załamany doniesieniami. Modlę się, żeby wszystko było ok

- Pani Agnieszko jestem całym sercem z Panią. Modlę się, żeby to nie była prawda - czytamy w komentarzach. 

Agnieszka i Piotr na ślubnym kobiercu stanęli w 27 sierpnia 2016 roku. 

Piotr Woźniak Starak z Agnieszką

Od dwóch dni trwają poszukiwania Piotra.

Piotr Woźniak Starak z Agnieszką

 

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10