Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach
Instagram

Prokuratura potwierdza: to Piotr Woźniak-Starak miał wypadek na jeziorze Kisjano. Trwają poszukiwania

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach
Instagram

Serwis Natemat.p potwierdził w prokuraturze, że w w wypadku na jeziorze Kisjano zaginął Piotr Woźniak-Starak. Z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno doszło do wypadku. Dwie osoby wypadły z motorówki, którą nad ranem znaleźli rybacy. Jednej z nich udało się dotrzeć na brzeg. Niestety, drugi z pasażerów nadal jest poszukiwany przez policję. Prokuratura potwierdza, że to Piotr Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak miał wypadek na jeziorze Kisajno

W niedzielę nad ranem rybacy natknęli się na pustą łódź motorową, która dryfowała w okolicach miejscowości Fuleda. Zaniepokoił ich fakt, że na pokładzie nie było zupełnie nikogo. Chwilę później okazało się, że do brzegu udało się dopłynąć 27-letniej mieszkańce Łodzi. 

O godz. 4 rano policjanci dostali zgłoszenie, że na jeziorze Kisajno stoi motorówka z wyłączonym silnikiem. Na łodzi nie było nikogo, natomiast na brzegu jeziora znajdowała się kobieta, która zeznała śledczym, że pływała po jeziorze z 39-letnim mieszkańcem Warszawy. Kobieta jest obecnie przesłuchiwana - powiedział "Faktowi" sierż. sztab. Tomasz Markowski z komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.

"Fakt" nieoficjalnie ustalił, że poszukiwanym mężczyzną jest Piotr Woźniak-Starak, który wypoczywał na Mazurach wraz ze swoją żoną i przyjaciółmi. W niedziele zadzwoniliśmy do giżyckiej policji z prośbą o komentarz w tej sprawie.

Dla dobra sprawy na razie nie mogę podawać żadnych szczegółów. Wciąż trwają szeroko zakrojone poszukiwania zaginionego mężczyzny. Mogę jedynie potwierdzić, że jest to 39-letni mieszkaniec Warszawy - powiedziała nam asp. Iwona Chruścińska. 

"Fakt" ujawnił, że policja skupiła się teraz na poszukiwaniach zaginionego mężczyzny wzdłuż linii brzegowej wzdłuż mazurskiej posiadłości Staraków. Ponad 200 ha posiadłość należy do Jerzego Staraka, który kupił ją na początku XXI wieku. Piotr oraz jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak, uwielbiają spędzać tam wolny czas. Dzień przed tym zdarzeniem dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym opala się i relaksuje właśnie na Mazurach.

Leniwie, po cichutku przyswajam witaminę D 🌞 #wakacje #mazury #chillax 🙌🏼 - napisała pod fotografią. 

Agnieszka Woźniak-Starak opala się na Mazurach
Instagram

Czy to możliwe, że poszukiwany mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach
Instagram

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04