Pioytr Woźniak - Starak pokazał obrączki
Instagram, ONS

Piotr Woźniak-Starak pochwalił się obrączką! Dodał też romantyczny wpis! ZDJĘCIE

Pioytr Woźniak - Starak pokazał obrączki
Instagram, ONS

Piotr Woźniak-Starak pochwalił się obrączkami! W minioną sobotę milioner i dziennikarka, Agnieszka Szulim powiedzieli sobie "tak" w romantycznej Wenecji. To był jeden z najbardziej wyczekiwanych ślubów tego roku i wszyscy byli ciekawi, jak zostanie on zorganizowany. Okazało się, że państwo młodzi nawet gości trzymali w niepewności do ostatniej chwili. Nergal zdradził, że leci na ślub Agnieszki Szulim, ale do ostatniej chwili nie wie, gdzie wyląduje. Pomimo tego i tak nie udało im się uniknąć paparazzi, a zdjęcia wyciekły do sieci. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Katarzyna Kolenda-Zaleska czy Edward Miszczak.

Po hucznym weselu w pięknym pałacu goście zaczęli wrzucać na swoje profile w mediach społecznościowych fotki z tego wyjątkowego dnia. Para młoda natomiast milczała. Dopiero przed chwilą, Piotr Woźniak-Starak pokazał obrączkę i dodał romantyczny wpis:

Szczęśliwa żona, szczęśliwe życie.

Obrączka pana młodego jest dosyć nietypowa, ale nie da się ukryć, że producent filmowy ma też nietypowy styl i lubi efektowne dodatki. Podoba Wam się jego obrączka?

 

Zobacz: Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka kosztował milion złotych! Znamy też cenę sukni ślubnej panny młodej!

 

Piotr Woźniak-Starak pokazał obrączkę

Piotr Woźniak-Starak pokazał obrączkę

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobrali się w Wenecji

Piotr Woźniak-Starak w garniturze

Agnieszka Szulim miała dwie kreacje

Agnieszka Szulim z bukietem róż

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23