Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk na ślubie Agnieszki Szulim Magda Boczarska na ślubie Agnieszki Szulim Mateusz Banasiuk na ślubie Agnieszki Szulim Piotr Kędzierski na ślubie Agnieszki Szulim Nergal w muszce
Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk na ślubie Agnieszki Szulim
Kto wyglądał najlepiej?
1/7
Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk na ślubie Agnieszki Szulim

Na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka pojawiło się mnóstwo gwiazd, które dopiero dziś pochwaliły się fotkami prosto z romantycznej Wenecji, gdzie odbyła się piękna uroczystość. Wśród nich m.in. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk, którzy wyglądali niezwykle stylowo i elegancko! Aktorka, która gra główną rolę w nowym filmie "Sztuka kochania" (jego producentem jest właśnie Piotr Woźniak Starak), prezentowała się jak diwa w bladoróżowej sukni z narzutą z frędzlami. Panowie, czyli Mateusz Banasiuk, Nergal oraz Piotr Kędzierski postawili na klasyczne, czarne garnitury - również robili ogromne wrażenie. (zobacz: Jak się ubrać na wesele? Modne stylizacje).

 

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka Staraka

Wśród gości na ślubie Agnieszki i Piotra pojawili się również m.in. Edward Miszczak, Katarzyna Kolenda Zaleska, Zosia Ślotała oraz Kamil Haidar. Wszyscy bawili się w pałacu Palazzo „Ca Vendramin Calergi”. Weselni goście do końca nie wiedzieli, gdzie odbędzie się uroczystość. Na miejscu zadbano zaś o to, aby nikt nie przeszkadzał w zabawie. Spekuluje się, że para młoda wydała na swój ślub aż 1,5 mln złotych. 

 

Zobaczcie, jak prezentowali się goście na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka Staraka.

 

Zobacz także: Mocny wpis Ewy Minge o ślubie Agnieszki Szulim! "Winą (już) męża Agnieszki jest jego majątek..."​

2/7
Magda Boczarska na ślubie Agnieszki Szulim
3/7
Mateusz Banasiuk na ślubie Agnieszki Szulim
4/7
Piotr Kędzierski na ślubie Agnieszki Szulim
5/7
Nergal w muszce
6/7
Agnieszka Szulim z bukietem róż
7/7
Piotr Woźniak-Starak w garniturze