Piotr Stramowski po rozstaniu z Katarzyną Warnke układa sobie życie u boku nowej partnerki. Aktor nie ukrywa, że z byłą żoną darzą się szacunkiem i po rozstaniu naprawdę dobrze się dogadują, również dla dobra ich córki. Ostatnio Katarzyna Warnke przerobiła tatuaż, który było symbolem ich miłości. Piotr Stramowski planuje taki sam krok?

Reklama

Piotr Stramowski komentuje zakrycie tatuażu przez Katarzynę Warnke!

Piotr Stramowski w rozmowie w reporterem Party.pl skomentował nowy tatuaż Katarzyny Warnke, który powstał w miejscu tatuażu symbolizującego ich uczucie.

- Ważne są momenty, kiedy to się zrobiło, ten moment zostaje na zawsze, on zawsze będzie coś znaczył. Czy coś jest fizycznie czy nie, to nie do końca ma znaczenie. Nie chce tutaj oceniać... - powiedział wprost Piotr Stramowski.

Piotr Stramowski nie wyklucza, że w przyszłości też być może zdecyduje się na taką zmianę:

Nie wiem, być może. Był jakiś moment, coś zostało, ale to już nie działa na takich zasadach jak działało, więc można to zmienić, żeby działało na innych - dodał aktor.

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę i dowiedźcie się, co jeszcze powiedział Piotr Stramowski na temat tatuażu Kasi Warnke.

Zobacz także: Piotr Stramowski z nową partnerką na premierze filmu "Pokusa". Para zadebiutowała na oficjalnej imprezie

Zobacz także
Party.pl

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama