Tomasz Komenda - życie od nowa
EastNews

Pierwsze zdjęcia syna Tomasza Komendy! Znamy szczegóły narodzin Filipa

Tomasz Komenda - życie od nowa
EastNews

Tomasz Komenda został ojcem! Dziś o godzinie 15.03 na świat przyszedł pierwszy syn mężczyzny i otrzymał imię Filip. Jako pierwsi w mediach społecznościowych tą szczęśliwą informacją podzielili się bracia Collins na oficjalnym profilu swojej fundacji. Teraz prywatny szpital Medfemina opublikował pierwsze zdjęcia narzeczonej Tomasza Komendy z synkiem!

Pierwsze zdjęcia syna Tomasza Komendy!

Pod pięknymi zdjęciami młodej mamy z synkiem u boku na oficjalnym profilu Centrum Zdrowia Kobiety pojawiła się informacja, że chłopiec jest cały i zdrowy, waży 3630 g i otrzymał 10 punktów w skali Apgar:

Pani Ani oraz Panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych, 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko składamy najserdeczniejsze gratulacje z powodu narodzin synka👶! Mały Dżentelmen (na zdjęciu z mamą - Anią), który przyszedł na świat w szpitalu Medfemina, ma na imię Filip❣️. Jest silnym, zdrowym chłopcem. Waży 3630g, ma 56 cm wzrostu i dostał od naszych neonatologów 10 punktów💪! - czytamy na oficjalnym profilu Medfemina - Centrum Zdrowia Kobiety.

W dalszej części wpisu możemy przeczytać, że poród w Centrum Zdrowia Kobiety Annie Walter i Tomaszowi Komendzie pomogła zorganizować fundacja należąca do Braci Collins. 

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być wsparciem dla Pana Tomasza i Pani Ani, w tak ważnym dla nich momencie😍. Oczywiście poród oraz pobyt Pani Ani i Filipa w naszym szpitalu zrealizowaliśmy na zasadach pro bono po tym jak z prośbą o pomoc zgłosiła się do nas fundacja należąca do Braci Collins w której Tomasz pracuje.

Tylko spójrzcie na pierwsze zdjęcie synka Tomasza Komendy!

To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów❤️. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką...

Opublikowany przez Medfemina - Centrum Zdrowia Kobiety Wtorek, 1 grudnia 2020

 

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Tomasz Komenda z narzeczoną na premierze filmu "25 lat niewinności'
East News

 

 

Więcej na temat Tomasz Komenda
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37