Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Nie inaczej było tym razem, kiedy na jej Instagramie wylądowało wymowne zdjęcie. O co chodzi? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Reklama

Anny i Robert Lewandowski świętują

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się ogromną popularnością i chętnie dzielą się swoją codziennością w sieci. Ostatnio więc Lewandowscy pokazali, jak szaleją w górach. Wówczas mieliśmy okazję zobaczycie Klarę śmigającą na nartach. Teraz przyszła pora na kolejne radosne chwile w sportowej rodzinie.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
instagram.com/annalewandowska

Zobacz także: Można się zdziwić, co Ania i Robert robią wieczorami w domu. Nagranie zdradza wszystko!

Jak się okazuje, Robert Lewandowski już z samego rana obdarował swoją ukochaną prezentem z okazji Dnia Kobiet! W piątkowy poranek przygotował dla żony coś specjalnego. Piłkarz wręczył Annie Lewandowskiej piękny bukiet czerwonych tulipanów, którymi popularna trenerka pochwaliła się za sprawą Instagrama. Trzeba przyznać, że robią wrażenie! Tylko spójrzcie!

Prezent u Lewandowskich
Prezent u Lewandowskich Instagram @annalewandowska

Zobacz także: Anna Lewandowska nigdy wcześniej nie pokazała tak odważnego zdjęcia!

Zobacz także

Robert Lewandowski z okazji Dnia Kobiet obdarował także uroczymi prezentami swoje córki, a zdjęciami z tej pięknej chwili pochwalił się za sprawą Instagrama. Ponadto Anna Lewandowska zwróciła się do kobiet i złożyła im najlepsze życzenia:

Kochane dzisiaj specjalny dzień, to jest nasz dzień i z tej okazji - z okazji Dnia Kobiet chciałam Wam życzyć dużo sił, dużo energii, abyście realizowały swoje cele, marzenia i przede wszystkim robiły to dla siebie. Pamiętajcie o codziennej aktywności fizycznej, pamiętajcie o zdrowym odżywianiu i dbajmy o siebie drogie panie a przede wszystkim spierajmy się nawzajem
Reklama

My także składamy najlepsze życzenia dla wszystkich kobiet!

Dzień Kobiet u Lewandowskich
Dzień Kobiet u Lewandowskich Instagram @_rl9
Dzień Kobiet u Lewandowskich
Dzień Kobiet u Lewandowskich Instagram @_rl9
Reklama
Reklama
Reklama