Paweł Wawrzecki o małżeństwie z Izabelą Roman
ONS

Wawrzecki ożenił się z amerykańską milionerką i wyjechał z Polski

Paweł Wawrzecki o małżeństwie z Izabelą Roman
ONS

W tym roku Paweł Wawrzecki wziął w tajemnicy ślub z Izabelą Roman. Jego wybranka jest amerykańską milionerką z branży farmaceutycznej. Aktor za wiele nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Jeżeli media już o nim pisały, to tylko w kontekście ostatniego ślubu lub olbrzymiej miłości do chorej córki.

Jakiś czas temu Wawrzecki udzielił wywiadu w programie "Bliżej gwiazd" emitowanym w TVR, w którym po raz pierwszy opowiedział o nowym małżeństwie. Aktor wyznał, że odkąd zaczął się spotykać z bizneswoman jest cały czas na walizkach.

- Moja nowa rzeczywistość jest taka, że częściowo mieszkam w Stanach, częściowo w Polsce. Tu pracuję, tu jestem potrzebny zawodowo. Tam jestem potrzebny inaczej. Cztery razy do roku tam wyjeżdżamy. W zeszłym roku byłem sto parę dni w Stanach Zjednoczonych. Mówią, że rzadkie widywanie sprzyja. Jest coś w tym, że może ta rozłąka powoduje, że bardziej przyciąga do siebie. Tutaj mam córkę, która potrzebuje stałej opieki, ale to wszystko jest jakby za nami. I tak sobie układamy życie. Jest fajowsko. Moja żona też ma córkę, która studiuje w Nowym Jorku. Tak więc mam dwie córki.


Paweł Wawrzecki po wielu przejściach ułożył sobie życie i pogodził zarówno obowiązki ojca, sprawy zawodowe, jak i spełnia się w roli męża, będąc przy okazji bardzo skromnym człowiekiem. Gratulujemy.

Zobacz: Znany aktor zostawił córkę rodzinie zastępczej i... ożenił się z milionerką

Tak wyglądał ślub gwiazdy "Barw Szczęścia":

Więcej na temat Paweł Wawrzecki Izabela Roman
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11