Paweł Wawrzecki ożenił się z milionerką
ONS

Znany aktor zostawił córkę rodzinie zastępczej i... ożenił się z milionerką

Paweł Wawrzecki ożenił się z milionerką
ONS

Okazuje się, że nie tylko Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli w tym roku potajemny ślub. Jak podało "Twoje Imperium", Paweł Wawrzecki znany z seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy", kilka miesięcy temu ożenił się z Izabelą Roman, amerykańską milionerką z branży farmaceutycznej.

Tabloid donosi, że majątek pochodzącej z Sopotu drugiej żony aktora wart jest 100 milionów dolarów. Bizneswoman dom w Chicago, chatkę w górskim kurorcie wypoczynkowym w Aspen a także willę w Kalifornii. Oprócz tego jest koneserką sztuki, a jej zbiór dzieł wart jest kolejnych kilka milionów.

Paweł Wawrzecki nie udziela się zbyt często medialnie. Z informacji "Twojego Imperium" wynika, że aktor na razie nie planuje emigracji do Stanów. w Polsce ma bowiem sporo zobowiązań zawodowych. Ponadto po śmiercie pierwszej żony, od siedmiu lat sam zajmuje się niepełnosprawną córką Anną.

Tak więc aktor na razie musi żyć w ciągłych rozjazdach pomiędzy Polską, a Ameryką. Nam podoba się skromność Wawrzyckiego. Jak widać nie dla wszystkich pieniądze w życiu są najważniejsze. Przypomnijmy, że niedawno aktor oddał córkę do rodziny zastępczej.

pawel wawrzecki.jpg

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09