Paweł Wawrzecki ożenił się z milionerką
ONS
Newsy

Znany aktor zostawił córkę rodzinie zastępczej i... ożenił się z milionerką

Kim jest druga żona Pawła Wawrzeckiego?

Okazuje się, że nie tylko Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli w tym roku potajemny ślub. Jak podało "Twoje Imperium", Paweł Wawrzecki znany z seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy", kilka miesięcy temu ożenił się z Izabelą Roman, amerykańską milionerką z branży farmaceutycznej.

Tabloid donosi, że majątek pochodzącej z Sopotu drugiej żony aktora wart jest 100 milionów dolarów. Bizneswoman dom w Chicago, chatkę w górskim kurorcie wypoczynkowym w Aspen a także willę w Kalifornii. Oprócz tego jest koneserką sztuki, a jej zbiór dzieł wart jest kolejnych kilka milionów.

Paweł Wawrzecki nie udziela się zbyt często medialnie. Z informacji "Twojego Imperium" wynika, że aktor na razie nie planuje emigracji do Stanów. w Polsce ma bowiem sporo zobowiązań zawodowych. Ponadto po śmiercie pierwszej żony, od siedmiu lat sam zajmuje się niepełnosprawną córką Anną.

Tak więc aktor na razie musi żyć w ciągłych rozjazdach pomiędzy Polską, a Ameryką. Nam podoba się skromność Wawrzyckiego. Jak widać nie dla wszystkich pieniądze w życiu są najważniejsze. Przypomnijmy, że niedawno aktor oddał córkę do rodziny zastępczej.

pawel wawrzecki.jpg

Paweł Wawrzecki o małżeństwie z Izabelą Roman
ONS
Newsy
Wawrzecki ożenił się z amerykańską milionerką i wyjechał z Polski
Aktor po raz pierwszy opowiedział o nowym życiu

W tym roku Paweł Wawrzecki wziął w tajemnicy ślub z Izabelą Roman . Jego wybranka jest amerykańską milionerką z branży farmaceutycznej. Aktor za wiele nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Jeżeli media już o nim pisały, to tylko w kontekście ostatniego ślubu lub olbrzymiej miłości do chorej córki. Jakiś czas temu Wawrzecki udzielił wywiadu w programie "Bliżej gwiazd" emitowanym w TVR, w którym po raz pierwszy opowiedział o nowym małżeństwie . Aktor wyznał, że odkąd zaczął się spotykać z bizneswoman jest cały czas na walizkach. - Moja nowa rzeczywistość jest taka, że częściowo mieszkam w Stanach, częściowo w Polsce. Tu pracuję, tu jestem potrzebny zawodowo. Tam jestem potrzebny inaczej. Cztery razy do roku tam wyjeżdżamy. W zeszłym roku byłem sto parę dni w Stanach Zjednoczonych. Mówią, że rzadkie widywanie sprzyja. Jest coś w tym, że może ta rozłąka powoduje, że bardziej przyciąga do siebie. Tutaj mam córkę, która potrzebuje stałej opieki, ale to wszystko jest jakby za nami. I tak sobie układamy życie. Jest fajowsko. Moja żona też ma córkę, która studiuje w Nowym Jorku. Tak więc mam dwie córki. Paweł Wawrzecki po wielu przejściach ułożył sobie życie i pogodził zarówno obowiązki ojca, sprawy zawodowe, jak i spełnia się w roli męża, będąc przy okazji bardzo skromnym człowiekiem. Gratulujemy. Zobacz: Znany aktor zostawił córkę rodzinie zastępczej i... ożenił się z milionerką Tak wyglądał ślub gwiazdy "Barw Szczęścia":

Joanna Szczepkowska, Paweł Wawrzecki, Agnieszka Kotulanka
East news/ons.pl
Newsy
Szczepkowska zdradziła zaskakujące szczegóły związku Wawrzeckiego z Kotulanką! "On był Agnieszką udręczony"
Szczepkowska zdradziła zaskakujące szczegóły związku Wawrzeckiego z Kotulanką! "On był Agnieszką udręczony"

  Po śmierci Agnieszki Kotulanki uwagę wszystkich zwróciła historia związku aktorki z Pawłem Wawrzeckim. Aktor był obwiniany o to, że po zakończeniu ich związku, Kotulanka zaczęła mieć problemy z alkoholem. Niedawno Joanna Szczepkowska ,  koleżanka Wawrzeckiego stanęła w jego obronie. Na swoim Facebooku napisała:   Przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie...   Przypomnijmy, że Paweł Wawrzecki razem z żoną Barbarą Winiarską wychowywali niepełnosprawną córkę Anię. Małżeństwo nie było przez to udane, a aktor był często widywany w towarzystwie właśnie Agnieszki Kotulanki. Kiedy jednak zakończyli swoją relację zaczęto sugerować, że przez niego gwiazda 'Klanu" wpadła w nałóg.   Powody rozstania Kotulanki i Wawrzeckiego   Joanna Szczepkowska nie chciała by media publikowały informacje o tym, że przez aktora Kotulanka zaczęła mieć problemy z alkoholem. Jej zdaniem to nieprawda.    W pewnych smutnych i ostatecznych okolicznościach dotyczących Agnieszki myślę o moim koledze Pawle. Już zaczynają go dopadać spekulacje plotkarskiej prasy. A przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie - napisała na swoim Facebooku.   Zobacz:  Sześć faz miłości: zakochanie, romantyczne początki, związek kompletny, przyjacielski, pusty, rozpad   "Super Express" dopytał, co aktorka ma na myśli.  Nie wdaję się w żadne tematy plotkarskie, ale mogę powiedzieć jedno, że Paweł poświęcił Agnieszce wielką część życia z pełnym oddaniem, a dostał bardzo niewiele - powiedziała w gazecie.   Za to "SE" dotarł do informatora, który ujawnił jak wyglądał związek Kotulanki i Wawrzeckiego tuż przed rozstaniem. Agnieszka była dla niego okropna, wymagała, a nie dawała nic. Kiedy już Paweł zdecydował się wrócić do Basi, to wtedy Agnieszka...

Serial "Daleko od noszy" wraca na antenę
East News
Newsy
Powstaną nowe odcinki serialu "Daleko od noszy"! Kto zastąpi Annę Przybylską?
Producenci serialu rozmawiają z Polsatem

Powstaną nowe odcinki serialu  "Daleko od noszy", w którym jedną z głównych ról grała Anna Przybylska !  O tym, że produkcja po pięciu latach przerwy będzie kontynuowana, na swoim profilu na Facebooku poinformował reżyser serialu. Krzysztof Jaroszyński zdradził, że trwają już rozmowy ze stacją Polsat dotyczące powrotu "Daleko od noszy" na antenę. Pojawiło się więc pytanie, kto mógłby zastąpić zmarłą Annę Przybylską , która wcielała się w doktor Karinkę? Paweł Wawrzecki w rozmowie z Super Expressem nie ukrywa, że nie wyobraża sobie, żeby ktoś inny miał zagrać sympatyczną panią doktor. Jeżeli pan Jaroszyński zdecydował się na kontynuację "Daleko od noszy" to z tymi samymi ludźmi, którzy byli, i na pewno będzie doktor Kidler, którego grałem - przyznaje Paweł Wawrzecki.  -  Nie wiem, kto mógłby zastąpić Anię. Ona jest trudna do zastąpienia. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ona taka była. Ona była naszym kolorem i duszą. Wielka szkoda, że nie ma jej już z nami. Jak to mówią: "Nie chce się, a żyć trzeba" - powiedział tabloidowi. Cieszycie się, że "Daleko od noszy" wraca na antenę?   Zobacz także: Przyjaciel Bieniuka zdradził nieznaną historię o początkach znajomości piłkarza z Przybylską!   Kto zastąpi Annę Przybylską w serialu "Daleko od noszy"?   Paweł Wawrzecki nie wyobraża sobie, żeby ktoś mógł zastąpić Annę Przybylską w serialu.

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner