Paweł Deląg w dresie na spacerze w psem, który porusza się na wózku inwalidzkim
Newsy

Paweł Deląg na spacerze z niepełnosprawnym jamnikiem. To naprawdę wzruszające zdjęcia...

Paweł Deląg na spacerze z niepełnosprawnym jamnikiem. To naprawdę wzruszające zdjęcia...
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą
ONS
Newsy
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg mieszkają razem!
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg mieszkają razem!

Jak już informowaliśmy  Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą . Jak donosi magazyn "Flesz", Dominika i Paweł już od dłuższego czasu mieszkają ze sobą! Bizneswoman i aktor znają się od lat. Jak sugerują znajomi, długa przyjaźń powoli przerodziła się w miłość. Choć jeszcze niedawno Paweł Deląg planował ślub z kimś innym... Dominika Kulczyk i Paweł Deląg zamieszkali ze sobą Od kilku tygodni Kulczyk i Deląg mieszkają razem. Jak się dowiadujemy, parą są już od ponad pół roku. Wszystkich dziwi, że tak długo udało im się to utrzymać w sekrecie. Być może dlatego, że Paweł Deląg od lat był przyjacielem rodziny Kulczyków. Ale nikt nie podejrzewał ich o bliższą znajomość. Również po śmierci ojca Dominiki - Jana Kulczyka nikt nie widział Pawła Deląga, by często odwiedzał ukochaną. Ale teraz  już się nie ukrywają. Jakiś czas temu widziano ich razem na lotnisku - obejmowali się, całowali, a potem... pojechali gdzieś razem - czytamy we "Fleszu". Czy taka miłość, zrodzona z przyjaźni, okaże się trwała? Wszyscy trzymamy kciuki. Zobacz również: Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek Dominika Kulczyk:   Paweł Deląg:   Dominiki Kulczyk na pogrzebie taty - Jana Kulczyka:  

Paweł Deląg i Dominika Kulczyk razem
ONS
Newsy
Wiemy, od kiedy Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą!
Ten związek wzbudza duże zainteresowanie!

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą! Ta informacja zelektryzowała wszystkich! Jeden z tygodników podał, że para ukrywa swój związek, nie chcąc wzbudzać medialnej sensacji. W trudnym dla Dominiki czasie po pogrzebie ojca Jana Kulczyka, nie chciała ona, by ważniejsze stało się jej prywatne życie i uczucia. Dominika Kulczyk i Paweł Deląg razem! Paweł Deląg w ubiegłym roku spotykał się ze stomatolog, Emmą Kiworkową. Para planowała nawet ślub! Niestety, ich miłość nie przetrwała . Powodem były ponoć  częste wyjazdy aktora za granicę. Dominika Kulczyk zaś w połowie 2013 roku rozstała się z mężem, Janem Lubomirskim . Od tego czasu nie była w żadnym poważnym związku. Nam udało się ustalić, że Paweł i Dominika spotykają się już od ponad pół roku! Aktor i miliarderka nieraz wyjeżdżali razem zagranicę m.in. do Francji Jak udało im się tak długo ukryć swoją miłość? Tego nie wie nikt. Być może za jakiś czas para pokaże się razem na jakiejś gali. O tej parze usłyszymy jeszcze nie raz! Zobacz także: Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek Czy Dominika Kulczyk i Paweł Deląg stworzą szczęśliwą rodzinę?   Paweł Deląg:

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą?
ONS
Newsy
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą? "To dojrzała miłość"
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą? "To dojrzała miłość"

Dominika Kulczyk od śmierci swojego ojca, Jana Kulczyka , zniknęła z życia publicznego. Jak się okazuje, wyjechała też z Polski. Według doniesień "Dobrego Tygodnia", dziedziczka fortuny po tragicznych wydarzeniach, wybrała się w podróż na południe Europy. Niby nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że towarzyszy jej Paweł Deląg ! Co więcej, według informacji tygodnika, Dominika Kulczyk i aktor od jakiegoś czasu są razem . - Nie obnoszą się ze swoją miłością, schodzą ludziom z oczu. Wyjechali na południe Europy. Paweł wspiera Dominikę dobrym słowem, silnym ramieniem. Wiele wskazuje na to, że wszystko zmierza w pozytywnym kierunku, że to dojrzała miłość  - zdradza tygodnikowi znajomy pary. Przypominamy, że jeszcze w ubiegłym roku mówiono o ślubie Pawła Deląga z Emmą Kiworkową. Niestety, ich związek nie wytrzymał próby czasu i media poinformowały o ich rozstaniu . Według tych doniesień, pani stomatolog odeszła od aktora ze względu na jego ciągłe wyjazdy z kraju. Dominikę Kulczyk po rozstaniu z mężem Janem Lubomirskim , podejrzewano z kolei o związek ze znanym lobbystą.   Trzymamy kciuki, by Dominika Kulczyk odnalazła szczęście i spokój u boku nowej miłości- Pawła Deląga.   Zobacz również: Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner