Paulina Sykut Paulina Sykut w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami Makijaż Pauliny Sykut - jasnoróżowa szminka Paulina Sykut w Tańcu z Gwiazdami Paulina Sykut w Tańcu z Gwiazdami
Paulina Sykut
ONS/Instagram
1/8
Paulina Sykut
ONS/Instagram

Paulina Sykut zdradziła, jak udało jej się wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Gwiazda Polsatu bardzo szybko po urodzeniu córeczki Róży wróciła do swoich dawnych kształtów. W każdym kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zachwyca idealną sylwetką. Co więcej, prezenterka zaledwie kilka miesięcy po porodzie zdecydowała się na sesję zdjęciową w kostiumie kąpielowym. I trzeba przyznać, że jej pociążowa figura może wprawić w osłupienie. Jak ona to zrobiła? Teraz wszystko stało się jasne!

Zobacz też: Anna Lewandowska i Iwona Cichosz zachwycone pociążową figurą Pauliny Sykut! Co napisały pod zdjęciem gwiazdy?

Paulina Sykut wyjawiła swoje metody pracy nad sylwetką. Radykalna dieta, restrykcyjne ćwiczenia? Nic bardziej mylnego... Sprawdźcie na następnych stronach fotogalerii! Przypominamy również, jak gospodyni "Tańca z Gwiazdami" wyglądała w ciąży!

Polecamy: Płaski brzuch po ciąży: najefektywniejsze ćwiczenia

2/8
Paulina Sykut w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami
East News

Nie musiałam wiele robić, bo dbam o siebie przez cały czas. Tak było i przed ciążą, i kiedy spodziewałam się dziecka. Jestem aktywną osobą, ćwiczę, w ciąży także ćwiczyłam. Oczywiście były to ćwiczenia przystosowane do mojego stanu - powiedziała Paulina Sykut w rozmowie z "Faktem".

A jak to było z dietą gwiazdy? Sprawdź na następnej stronie!

3/8
Makijaż Pauliny Sykut - jasnoróżowa szminka
EastNews

Zdrowo się odżywiam. Teraz regularnie chodzę na basen, w domu ćwiczę na macie, z gumami, z ciężarkami. Wszystko z pełnym spokojem i nie za wszelką cenę. Mój organizm sam się reguluje i tak naprawdę wiele nie muszę robić. No i oczywiście Róża dba teraz o to, żebym była cały czas aktywna - zdradziła gwiazda w rozmowie z tabloidem.

Jesteśmy pod wrażeniem!

4/8
Paulina Sykut w Tańcu z Gwiazdami

Sylwetka Pauliny Sykut jest do pozazdroszczenia! A jak gwiazda wyglądała, w czasie oczekiwania na narodziny córeczki Róży? Przypominamy w fotogalerii!

5/8
Paulina Sykut w Tańcu z Gwiazdami
East News
6/8
Paulina Sykut w białej sukni do ziemi w TZG
ONS
7/8
Paulina Sykut na otwarciu nowego butiku
8/8
Paulina Sykut
ONS
Więcej na temat Paulina Sykut diety gwiazd