Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Newsy

Paulina Młynarska żałuje nawoływania do bojkotu TVP? Mamy komentarz dziennikarki WIDEO

Paulina Młynarska żałuje nawoływania do bojkotu TVP? Mamy komentarz dziennikarki WIDEO

Paulina Młynarska prowadzi bloga, który od czasu gdy dziennikarka zaczęła komentować nową sytuację polityczną w kraju, zyskał niezwykłą popularność. Jej wpisy czyta już 2 miliony osób! Po głośnych zwolnieniach i zmianie kadry zarządzającej w TVP, Paulina Młynarska nawoływała do bojkotu tej telewizji. W rozmowie z Party.pl przyznała jednak, że poniosły ją emocje:

Teraz po namyśle trochę opadły mi emocje i myślę sobie, że oczywiście w dzisiejszych czasach to nie jest do końca możliwe. I te czasy dzisiaj nie są porównywalne do czasów stanu wojennego. Tego jednak się porównać nie da.

Dlaczego dziennikarkę dziwi nagła popularność jej bloga? Na co będzie zwracała szczególną uwagę podczas rządów nowej władzy? Posłuchajcie!

 

Zobacz także: Paulina Młynarska komentuje plotki dotyczące stanu zdrowia jej taty.

 

Paulina Młynarska na manifestacji KOD.

Paulina Młynarska
ONS
Newsy
Paulina Młynarska: "Szykuję pozew przeciwko kanaliom". Co jeszcze wyznała dziennikarka?
Paulina Młynarska: "Szykuję pozew przeciwko kanaliom". Co jeszcze wyznała dziennikarka?

Paulina Młynarska z siostrą Agatą Młynarską były oburzone informacją, że rzekomo chcą oddać swojego ojca Wojciecha Młynarskiego do domu opieki. Teraz Paulina szykuje pozew przeciwko tym wszystkim mediom, które takie informacje zamieściły. Paulina Młynarska pozywa za artykuł o ojcu Szykuję pozew przeciwko kanaliom , które tydzień temu oznajmiły na łamach Superaka, Pudla i innych brukowych łamów, że wraz z siostrą „oddajemy” naszego chorego ojca do domu starców. Szykuję go nie dla tego, że potępiam takie rozwiązania i ludzi którzy się na to decydują . Pozywam, ponieważ p o pierwsze, mój tata nie jest paczką, żeby go gdziekolwiek „ oddawać”. A po drugie, jestem zdania, że tylko reagując uczymy tego typu media, że nie są zupełnie bezkarne pisząc kłamstwa i napuszczając jednych ludzi na drugich - pisze na swoim Facebooku Paulina Młynarska. Młynarska zbierając materiał dla adwokata czyta też komentarze pod kłamliwymi artykułami i przyznaje, że kiedyś nie dała by rady tego czytać, nie byłaby tak odporna psychicznie. Ostatnio, czyli kilka lat temu, kiedy zajrzałam na fora (też przy okazji wygranego procesu sądowego o naruszenie dóbr osobistych przeciw brukowcom) długo nie mogłam sobie poradzić psychicznie. Nie jestem jedną z tych zawsze zadowolonych z siebie lasek, które na wszystko mają gotową odpowiedź, a brzmi ona: „ Jestem megaturbozajebista, a jeśli sądzisz inaczej to się wal!”.  Teraz nie ma problemu i jak twierdzi "spływa to po niej jak po kaczce", czym jest przerażona. Kiedy to zatraciłam swoją wrażliwość? I co poszło w cholerę razem z nią? (...) Na razie mam nadzieję, że po prostu, po latach medytacji i samotnych podróży w dalekie strony, nastąpił u mnie wielki wgląd w pojebaną naturę ludzkiego hejterstwa. Bardzo na to liczę.  I mam nadzieję, że to tylko poprawiła mi się samoocena, a...

Agata Młynarska odchodzi z TVP?
ONS
TV-Show
Zwolnień w TVP ciąg dalszy: Agata Młynarska straci program!?
Zwolnień w TVP ciąg dalszy: Agata Młynarska straci program!?

Agata Młynarska zwolniona z TVP!? Jak podaje "Super Express" jej program "Świat się kręci" już w marcu ma spaść z anteny, a to oznacza, że gwiazda znów zostanie bez pracy. Co dalej z karierą Agaty Młynarskiej ? "Świat się kręci" znika z anteny?! Sezon zwolnień w TVP trwa w najlepsze. Po Lisach, Tadli czy Kraśko przyszedł czas na Młynarską. Jej program „Świat się kręci” ma zniknąć w marcu z anteny TVP. Prezes Jacek Kurski zapowiedział, że programy produkowane przez zewnętrzne firmy nie mają szans na antenie Publicznej. A jednym z nich jest właśnie show Młynarskiej. Czy Agata zostanie bez pracy? Nie do końca. Nadal jest przecież redaktor naczelną popularnego miesięcznika oraz prowadzi portal internetowy dla kobiet. W TVP pracowała od 1990 roku do 2006 roku. Następnie przeszła do Polsatu, gdzie była szefową zespołu Nowych Projektów. Od grudnia 2011 do maja 2013 była gospodynią programu „Jaka ona jest” w Polsat Café. We wrześniu 2013 znów wróciła do TVP, otrzymała talk show „Świat się kręci”. W 2013 roku dostała za niego Wiktora 2013 w kategorii „Osobowość roku”.   Zobacz: Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” przejdzie do „Świat się kręci”? Zastąpi Agatę Młynarską?   Agata Młynarska zostanie zwolniona z TVP? Agata Młynarska starci pracę w marcu? Agata Młynarska jest gospodynią "Świat się kręci" od września 2013.

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat
Newsy
Paulina Młynarska ostro: “Nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych”!
Paulina Młynarska ostro: “Nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych”!

Paulina Młynarska w ostrym felietonie porównała sytuację wokół TVP do stanu wojennego. W okresie noworocznym sejm i senat w przyśpieszonym tempie przyjęły nową ustawę o radiofonii i telewizji. Jeśli podpisze ją prezydent Andrzej Duda, a według wielu obserwatorów zrobi to zaraz po powrocie z nart, zmienią się władze publicznych mediów. Nowych prezesów mianuje minister skarbu z rządu PiS. Zresztą zmiany już się zaczęły - nie czekając na zmianę władz, dymisje złożyli dyrektorzy TVP. Z widzami zdążył się już pożegnać Tomasz Lis, wskazywany przez nowe władze jako przykład nieobiektywnego dziennikarstwa. Wszyscy spodziewają się, że z widzami pożegna się też szef Wiadomości Piotr Kraśko. Paulina Młynarska i bojkot TVP Paulina Młynarska w ostrym felietonie na portalu Onet.pl zapowiedziała, że chce się solidaryzować z odchodzącymi kolegami. Porównała obecną sytuację do stanu wojennego. Po jego wprowadzeniu, w 1981 roku, wielu twórców rozpoczęło bojkot ówczesnej telewizji państwowej. Czy w dzisiejszych warunkach, kiedy nie ma w Polsce, nad czym ubolewam, związków zawodowych twórców i dziennikarzy audiowizualnych, nowy bojkot jest możliwy? Najbliższe dni pokażą odpowiedź na to pytanie - pisze. Dziennikarka i podróżniczka ma nadzieję, że środowisko dziennikarskie okaże solidarność: Ja taką solidarność deklaruję. I z całą pewnością nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych - zapowiada w Onet. Jak jej bojkot ma się do sytuacji jej siostry - Agaty Młynarskiej , która jest twarzą TVP. Ostatnio prowadzi popularny popołudniowy program “Świat się kręci”. Co stanie się teraz z prezenterką? Przekonamy się pewnie w najbliższych tygodniach. Zgadzacie się z Pauliną Młynarską?   Paulina Młynarska   Paulina z siostrą Agatą i tatą Wojciechem...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner