Paulina Krupińska
ONS/Instagram

Paulina Krupińska zdradziła, dlaczego nie pokazuje publicznie córeczki Antosi. Ma bardzo ważny powód

Paulina Krupińska
ONS/Instagram

Paulina Krupińska zdradziła, dlaczego nie chce pokazywać publicznie córki. Modelka w wywiadzie dla programu "Dzień dobry TVN" tłumaczyła, że pragnie, by mała Antosia zachowała anonimowość. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, ojciec dziewczynki, bardzo dbają, by dziewczynka miała szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo z dala od błysków fleszy. 

Jeżeli chodzi o show-biznes, to nie jest miejsce dla takich małych dzieci. Niech ona na razie będzie anonimowa, bo jednak ten czas dzieciństwa jest czasem beztroskim i niech ma jak najdłużej tę prywatność, - powiedziała Paulina Krupińska.

Zobacz też: Paulina Krupińska śpiewa kolędę z mężem, Sebastianem Karpielem Bułecką i... przeprasza za fałsz. Całkiem niepotrzebnie

 

Paulina Krupińska nie chce pokazywać córki publicznie

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali rodzicami swojego pierwszego dziecka w lipcu 2015 roku. Mała Antosia jest prawdziwym oczkiem w głowie rodziców. Modelka i muzyk od czasu do czasu dzielą się w sieci zdjęciami swojej córeczki, jednak nigdy nie pokazali jej twarzy. Nie zdecydowali się również na popularne wśród gwiazd sesje okładkowe z Antosią. Dziewczynka dorasta z dala od mediów. Jednak jeśli będzie choć w połowie tak zdolna i urodziwa, jak jej rodzice, show-biznes w przyszłości na pewno się o nią upomni. ;)

 

Polecamy: Szybszy rozwój fizyczny i emocjonalny – niemowlę na basenie

 

Paulina Krupińska nie chce pokazywać córeczki publicznie. Mała Antosia będzie dorastać z daleka od blasku fleszy.

Paulina Krupińska z córką na spacerze w szarym wózku

Gwiazda od czasu do czasu pokazuje fotki z córką na Instagramie. Jednak nigdy nie ujawnia twarzy Antosi.

Paulina Krupińska w górach
Instagram

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48