Paulina Chylewska żegna się z widzami TVP Paulina Chylewska żegna się z widzami TVP Paulina Chylewska podczas gali Fryderyki 2017 Paulina Chylewska odchodzi z TVP Paulina Chylewska Gala Mistrzów Sportu
Paulina Chylewska żegna się z widzami TVP
Mamy komentarz gwiazdy
1/5
Paulina Chylewska żegna się z widzami TVP

Paulina Chylewska po ponad 20 latach pracy odchodzi z TVP! Dlaczego? Czy dziennikarka sama podjęła taką decyzję? Okazuje się, że tak. Na Instagramie gwiazdy pojawił się wpis, w którym żegna się z widzami Telewizji Publicznej, a zarazem zaznacza, że wkrótce zobaczą ją w innej roli. Według naszych informacji, Chylewska już w lipcu rozpocznie pracę w sportowej redakcji Polsat News. 

Zobacz: Robert Janowski ostro komentuje zamieszanie wokół programu "Jaka to melodia?"! "Nie podpiszę się pod prowizorką"

Paulina Chylewska odchodzi z TVP! Dlaczego?

Paulina sama podjęła decyzję o odejściu z TVP. Prezenterka uważa, że czas na zmiany i że to dopiero początek! W swoim wpisie dziękuje widzom, współpracownikom oraz rodzinie:

To był pracowity ostatni miesiąc w TVP1.  Po ponad 20 latach (rany, jak to brzmi 🤦‍♀️) podjęłam decyzję o odejściu z Telewizji Polskiej.  DZIĘKUJĘ wszystkim, których spotkałam na swojej zawodowej drodze - dzięki Wam dziś mogę o sobie mówić "dziennikarz"! DZIĘKUJĘ widzom za wsparcie, miłe słowa i obecność przez te wszystkie lata.  DZIĘKUJĘ moim najbliższym - rodzinie i przyjaciołom - za cieszenie się ze mną z sukcesów i dzielne znoszenie porażek!  To nie koniec! To dopiero początek!  Przede mną nowe zawodowe wyzwania!  DO ZOBACZENIA!!! - tłumaczy Chylewska.

Żałujecie? Pełen wpis Pauliny - na kolejnej stronie!

Zobacz także: Paulina Chylewska schudła w "Tańcu z Gwiazdami"? Jaki ma przepis na idealną sylwetkę?

2/5
Paulina Chylewska żegna się z widzami TVP
3/5
Paulina Chylewska podczas gali Fryderyki 2017
4/5
Paulina Chylewska odchodzi z TVP
Facebook
5/5
Paulina Chylewska Gala Mistrzów Sportu
ONS
Więcej na temat Paulina Chylewska