Patrycja Markowska miała romans z Leszkiem Możdżerem?!
ONS.pl

Czułe gesty, pocałunki... Czy Markowską i Możdżera łączy coś więcej? Patrycja w końcu zabrała głos w sprawie!

Patrycja Markowska miała romans z Leszkiem Możdżerem?!
ONS.pl

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia Patrycji Markowskiej i Leszka Możdżera, które wywołały mają sensację! Na fotkach muzycy nie szczędzili sobie czułości, był również pocałunek w policzek... Do tej pory zarówno Markowska, jak i Możdżer milczeli w tej kwestii. Teraz Patrycja zabrała głos w sprawie! Jak komentuje tamtą sytuację?

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński kupili dom w Hiszpanii! Znamy szczegóły!

 

Patrycja Markowska o rzekomym romansie z Leszkiem Możdżerem! 

W rozmowie z "Grazią" Patrycja Markowska pierwszy raz komentuje słynne zdjęcia, które pojawiły się w prasie. Co tak naprawdę łączy znanych muzyków? Okazuje się, że tylko przyjaźń, i to od lat:

W tym zawodzie musimy się uczyć dystansu do informacji. Jestem osobą otwartą. Jakiś czas temu, jadąc na koncert, zatrzymaliśmy się w polu, włączyliśmy głośno muzykę i ja z kierowcą tańczyłam na polnej drodze. Gdyby ktoś nam wtedy pstryknął zdjęcie, wrzucił do internetu i podpisał: 'Markowska ma nowego kochanka', to by były dużo gorsze zdjęcia, niż te z Leszkiem. Bo Leszek po prostu odprowadzał mnie na dworzec, jak nagrywałam wokale u Grzesia w studiu - mówi Markowska. 

O Możdżeru mówi jednak w samych superlatywach. Fotki, które wzbudziły sensację, jej w ogóle nie przeszkadzają. Co więcej, w całej historii znalazła pozytywy:

Jest człowiekiem, który za wszystko w życiu dziękuje. Może powinnam podziękować paparazzim za to, że są mną zainteresowani? Są sytuacje, kiedy takie zdjęcia niszczą ludziom życie i to jest przerażające, ale nie chcę ziać nienawiścią. W naszym kraju jest teraz wystarczająco dużo nienawiści i niedobrych emocji, wydaje mi się, że najlepiej, żeby każdy pilnował własnego ogródka. Nie ma co oceniać innych. Niech każdy popatrzy na to, co sobą reprezentuje. Wtedy będzie OK - przekonuje wokalistka.

Przypomnijmy - Patrycja Markowska od lat związana jest z aktorem, Jackiem Kopczyńskim. Mają syna, Filipa Krystiana, którego urodziła w 2008 roku.

 

Zobacz także: Ślubne zdjęcie Patrycji Markowskiej z Zanzibaru zachwyciło fanów. Jest tylko jedno ale...

 

Patrycja Markowska wydała niedawno nową płytę o nazwie "Krótka płyta o miłości". 

Patrycja Markowska na otwarciu nowej kliniki Krzysztofa Gojdzia

 

Z Leszkiem Możdżerem przyjaźni się od lat.

Patrycja Markowska miała romans z Leszkiem Możdżerem?!

Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39