Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Kolega Meghan Markle pokazał jej nigdy niepublikowane zdjęcia! A na nich... księżna w szlafroku!

Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Meghan Markle zanim poznała księcia Harry'ego była gwiazdą serialu „Suits”. Do dzięki niemu zyskała ogromną popularność. Postać Rachel Zane, w którą się wcielała, była bardzo lubiana. Jednak po zaręczynach, kiedy było już oczywiste, że zostanie księżną, zrezygnowała z pracy aktorskiej na rzecz nowych obowiązków. A teraz kiedy spełnia się w roli mamy i wróciła już z urlopu macierzyńskiego, Patrick J. Adams opublikował jej dawne zdjęcia. Niektóre z nich pokazują naprawdę odważną Meghan...

Niepublikowane zdjęcia Meghan Markle!

Patrick J. Adams po odejściu Meghan nadal był związany z serialem „Suits”. Teraz aktor opublikował na Instagramie dwie galerie ze zdjęciami z serialu, które do tej pory nie zostały opublikowane. Wśród gwiazd nie mogło zabraknąć Meghan Markle. To właśnie jej zdjęcia wywołały największe kontrowersje, a niektóre z nich są naprawdę odważne. Zobaczymy na nich dawną aktorkę w szlafroku czy leżącą na podłodze!

 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrick Adams (@halfadams)

Czy Meghan może mieć problemy w związku ze zdjęciami?

Królowa z pewnością nie będzie zadowolona, kiedy dotrze do niej informacja o zdjęciach Meghan. W końcu Elżbieta II stara się robić wszystko, aby kontrowersji wokół księżnej Sussex było coraz mniej. Wyznaczyła jej nawet asystentkę, aby chroniła ją przed wpadkami. A teraz na światło dzienne wypływa kolejna porcja odważnych zdjęć Meghan! Obejrzyjcie sami fotografie z planu "Suits". Sądzicie, że księżna zostanie upomniana? Myślicie, że wiedziała o ich publikacji wcześniej?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrick Adams (@halfadams)

 

Meghan Markle była gwiazdą serialu "Suits"!

Meghan Markle i Patrick J. Adams na planie Suits
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40