Agata Passent już nie ukrywa swojego brzuszka i otwarcie przyznaje, że spodziewa się dziecka. Pisarka jednak nie opisuje ciąży jako stanu błogosławionego. Otwarcie przyznaje, że już ma dość. Co napisała Passent na swoim Facebooku? Chciałaby mieć w ciąży... przerwę!

Reklama

Rok akademicki to ma przynajmniej przerwy na ferie i święta. Ciąża nie bierze wolnego. Ktokolwiek wymyślił, że ma to trwać aż 9 miesięcy ewidentnie nie był nigdy w 9 miesiącu ciąży. Próbuję "napawać się macierzyństwem oraz stanem błogosławionym", ale coraz trudniej siedzieć i leżeć wygodnie. Proponuję innym ciężarówkom taką opatentowaną figurę. Lędźwiowy odpoczywa - napisała na swoim Facebooku Agata Passent.

Agata Passent podczas ćwiczeń dla ciężarnych :)

Rok akademicki to ma przynajmniej przerwy na ferie i święta. Ciąża nie bierze wolnego. Ktokolwiek wymyślił, że ma to...
Posted by Agata Passent on 13 listopada 2015

Agata Passent pojawiła się na salonach ze swoim mężem Wojciechem Kuczokiem i już widać jej pięknie zaokrąglony brzuszek. Ale chyba nikt się nie spodziewał, że to już dziewiąty miesiąc ciąży.

Ładnie wygląda?

Zobacz także

Agata Passent w ciąży:

Jury 1346 edycji międzymiastowego konkursu World Press Photo w kategorii Lajfstajl i Zdrowie przyznało pierwszą nagrodę za Wzdęcie Roku. Wykonane jest techniką potworkową. Poniżej nagrodzona praca.
Posted by Agata Passent on 8 listopada 2015

Zobacz: Kilka tygodni temu mieli się rozwodzić. Dziś Passent bryluje na salonach z mężem

Agata Passent w ciąży na salonach razem z mężem Wojciechem Kuczokiem:

Agata Passent w piątym miesiącu ciąży:

Reklama

Agata Passent z Małgorzatą Rozenek przed szkołą jej syna:

Reklama
Reklama
Reklama