Małgorzata Tomaszewska lada chwila przywita na świecie córeczkę. Dopiero co zdradziła imię planowane dla maleństwa, a w Walentynki zwróciła się do fanów w zaskakującym wyznaniu. Tych słów nie spodziewał się chyba nikt... W kontekście zmian w TVP i zwolnienia prezenterki z "Pytania na śniadanie", wpis Tomaszewskiej nabiera jeszcze bardziej wymownego wydźwięku...

Reklama

Tomaszewska w poruszającym wyznaniu tuż przed porodem

Fani, którzy na bieżąco śledzą losy Małgorzaty Tomaszewskiej wiedzą, że ostatnie tygodnie nie należały do spokojnych dla ciężarnej prezenterki - na fali zmian w TVP zwolniono wszystkich prowadzących "Pytanie na śniadanie", w tym również ciężarną Tomaszewską. Ta decyzja nowych władz śniadaniówki odbiła się szerokim echem w mediach, a fani nie mogą pogodzić się z faktem, że nie zobaczą już ulubionego duetu na antenie.

Nie ulega wątpliwości, że tak nagłe zmiany musiały odbić się na zdrowiu i samopoczuciu ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej. Do tej pory gwiazda TVP milczała na temat swojego stanu, jednak teraz - tuż przed porodem - zdecydowała się na poruszające wyznanie, w którym nawiązała również do Walentynek.

Serca moje! To dla mnie wyjątkowe Walentynki. Dziś rozpoczynamy 38. tydzień ciąży! Nasza radość jest tym większa, że nie było pewne, czy do niego dotrwamy
- pisze Małgorzata Tomaszewska.

Zobacz także: Izabela Janachowska prawie nie sypia z nerwów. Co się dzieje z jej zdrowiem?

Wydźwięk walentynkowego wpisu Małgorzaty Tomaszewskiej był jednak pozytywny: gwiazda przyznała, że nie chce rozwijać tematu samopoczucia w końcówce ciąży i zamiast tego złożyła swoim fanom życzenia Walentynkowe. Przy okazji podzieliła się też efektami sensualnej ciążowej sesji zdjęciowej.

Zobacz także
Ale nie o tym - dziś chciałabym wysłać Wam moc walentynkowych życzeń! Przede wszystkim prawdziwej i szczerej miłości
- dodała Tomaszewska.

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na wpis ciężarnej gwiazdy, również życząc jej mnóstwo miłości - nie tylko w Walentynki, a przede wszystkim - szczęśliwego rozwiązania!

Obie jesteście dzielne! Powtórzę się, ale zdjęcie w marynarce - top of the top, cudownych walentynek
Wygląda Pani kwitnąco
Przepiękne zdjęcia
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 30.09.2023. Roztanczony PGE Narodowy 2023. N/z: Malgorzata Tomaszewska
Pawel Wodzynski/East News

Choć przez całą ciążę Małgorzata Tomaszewska stroniła raczej od informowania o szczegółach swojego stanu, ostatnio się to zmieniło i gwiazda TVP na kilka tygodni przed porodem zdradziła, jakie imię dla córki wybrała. Jak się okazało, na pomysł wpadł jej synek Enzo! Teraz zarówno przyszła mama, jak i starszy brat nie mogą doczekać się powitania maleństwa na świecie.

''Kocham Cię Laurka'' to były pierwsze słowa jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura
- zdradziła Małgorzata Tomaszewska.

Czekacie już na narodziny małej Laury? My odliczamy dni!

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie z dzieckiem: "Kocham"

Małgorzata Tomaszewska chwali się wózkiem dla córki
Instagram@malgorzata__tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama