Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agata Passent i Wojciech Kuczok
ONS
Newsy

Kilka tygodni temu mieli się rozwodzić. Dziś Passent bryluje na salonach z mężem

Nie wyglądali zbyt komfortowo

Druga połowa roku przyniosła dziwaczny medialny serial z udziałem Agaty Passent i Wojciecha Kuczoka. Córka Agnieszki Osieckiej oznajmiła wszem i wobec, że rozwodzi się po zaledwie kilku miesiącach małżeństwa z pisarzem, on sam wysłał nawet w tej sprawie sms-a do "Vivy!" i udzielił wywiadu-rzeki. Ostatecznie jednak para postanowiła do siebie wrócić. Przypomnijmy: Niespodziewany finał rozwodu Passent. Zaskoczyła wyznaniem w tabloidzie

Wielki powrót trzeba było oczywiście przypieczętować wspólnym pojawieniem się na medialnej imprezie. Okazji nie trzeba było szukać daleko - wczoraj miał miejsce XVII Festiwal "Pamiętajmy o Osieckiej", podczas którego nie mogło zabraknąć Passent. Towarzyszył jej mąż i para chętnie pozowała fotoreporterom, choć nie wyglądali zbyt komfortowo. Ale to może tylko stres spowodowany błyskiem fleszy?

Oceńcie sami.

Zobacz: Mąż Passent udzielił zaskakującego wywiadu. Opowiedział o ich rozwodzie

Agata Passent i Wojciech Kuczok

Agata Passent i Wojciech Kuczok

Agata Passent i Wojciech Kuczok

 

Agata Passent rozstała się z mężem
Akpa
Newsy
Niespodziewany finał rozwodu Passent. Zaskoczyła wyznaniem w tabloidzie
To jest dopiero zamieszanie

Zawirowania wokół małżeństwa Agaty Passent i Wojciecha Kuczoka trwają od kilku miesięcy. Najpierw pojawiły się doniesienia o kryzysie, potem o rozwodzie, który został jednak szybko zdementowany przez męża córki Osieckiej. Potem on sam udzielił obszernego wywiadu "Grazii", opowiadając o rozstaniu z żoną i nowym życiu. Przypomnijmy: Mąż Passent udzielił zaskakującego wywiadu. Opowiedział o ich rozwodzie Passent również nie kryła rozżalenia, że jej trwające zaledwie kilka miesięcy małżeństwo się rozpadło, a w wywiadach ironizowała na temat mężczyzn w ogóle i nieudanego związku. Okazuje się jednak, że sprawa przybrała zupełnie nieoczekiwany obrót, a zakochani postanowili przemyśleć swoją decyzję. Passent poinformowała na łamach "Show", że jej rozwód z Kuczokiem został odwołany. Twierdzi nawet, że kryzys sprawił, że ich małżeństwo jest teraz bardziej... pikantne.   Informacje o naszym rekordowo krótkim stażu małżeńskim okazały się przedwczesne. Postępowanie rozwodowe zostało wstrzymane. Różnica charakterów okazała się pikantną przyprawą do przepisu na udany związek. Żyjemy zgodnie i konwencjonalnie - zdradza "Show" Agata. To może teraz jakiś wywiad i sesja zdjęciowa? Zobacz: "Jesteś obciążona genetycznie alkoholizmem" Agata Passent na salonach:

Agata Passent rozstała się z mężem
Akpa
Newsy
Mąż Passent udzielił zaskakującego wywiadu. Opowiedział o ich rozwodzie
Zaskakująca szczerość Wojciecha Kuczoka

Małżeństwo Agaty Passent i Wojciecha Kuczoka od początku wzbudzało wiele emocji. Para pobrała się po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Niestety, ich związek nie przetrwał długo i ostatnio pojawiło się w prasie mnóstwo spekulacji dotyczących rozwodu córki Osieckiej. Ta nie potwierdziła tego wprost, ale dawała do zrozumienia, że jej małżeństwo to już przeszłość. Przypomnijmy: A tak zaprzeczali plotkom... Córka Osieckiej rozstała się z mężem Teraz na dość zaskakujący krok zdecydował się Kuczok. Mąż Passent udzielił obszernego wywiadu "Grazii", w którym informuje o tym, że sprawa rozwodowa jest w toku. Co więcej, zdradził też powody ich ekspresowego rozstania, a język, którego używa może się wydawać zaskakujący. Określa bowiem swoje małżeństwo jako "epizod", co biorąc pod uwagę jego staż, wydaje się zrozumiałe.   Warszawski rozdział został zamknięty w styczniu. Wczesną wiosną przyjechałem do Podlesic i rychło pomyślałem, że chciałbym tu zostać. Teraz trwa sprawa rozwodowa. Nieistotne kto złożył pozew. To małżeństwo przechodzi do historii, ponieważ nie byliśmy stworzeni do tego, by żyć ze sobą na co dzień. Każde rozstanie jest bolesne. To zdrowy ból. Pouczający - tłumaczy Kuczok. Pisarz zapewnia też, że choć rozwód jest bolesny, to on sam czuje się świetnie i jest w najlepszym momencie swojego życia. Jestem w najlepszym momencie swojego życia. Przepraszam, ale jest mi bardzo dobrze. Żyję w naturalnym rytmie: wstaję, wychodzę na spacer nie sam, z psem, piję kawę i piszę, koszę trawę, która rośnie szybciej niż moja broda, potem znowu piszę, idę się powspinać, zachodzę do sąsiadów na kawę, czytam trochę, ale pies chce się potarzać w piachu, więc znowu z nim idę... - opowiada w "Grazii". Myślicie, że Passent też zdecyduje się mówić o rozwodzie tak lekko, jak...

Agata Passent rozstała się z mężem
Akpa
Newsy
A tak zaprzeczali plotkom... Córka Osieckiej rozstała się z mężem
Ich małżeństwo nie przetrwało zbyt długo

Jakiś czas temu w prasie pojawiły się doniesienia, że Agata Passent rozwodzi się z mężem, za którego wyszła zaledwie sześć miesięcy wcześniej. Córka Agnieszki Osieckiej szybko postanowiła zdementować te informacje, choć przyznała, że jej małżeństwo przeżywało kryzys. W telewizji śniadaniowej zapewniała, że wciąż jest mężatką. Przypomnijmy: "Udało się opanować konflikt" Wszystko jednak wskazuje na to, że zapewnienia te nie mają pokrycia z rzeczywistością. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", Agata Passent i Wojciech Kuczok rozstali się na dobre. Znajomi dziennikarki twierdzą, że znakomicie czuje się w roli singielki i rozstanie było dla niej swoistym "zmartwychwstaniem". Tygodnik przywołuje też znamienne wypowiedzi Passent z wizyty u Kuby Wojewódzkiego, który oskarżył ją o bycie modliszką. Jeżeli kobieta wie, że ratuje siebie z jakiegoś męczącego związku, który do niczego nie zmierza, to jest modliszką, tak? - pytała wyraźnie zirytowana. Para pobrała się po zaledwie trzech miesiącach znajomości. To małżeństwo nie miało szans przetrwać? Zobacz: Mąż Passent wysłał do "Vivy!" smsa w sprawie rozwodu Agata Passent na salonach:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner