W mediach aż huczy od plotek o kryzysie w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Fani zastanawiają się co dalej z gwiazdorską parą, a głos postanowiła zabrać główna zainteresowana i udzieliła wymownej odpowiedzi. Czy to naprawdę już koniec "Bennifer"?

Reklama

Jennifer Lopez zabrała głos na temat rozwodu z Benem Affleckiem. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Od jakiegoś czasu w amerykańskich mediach aż huczy o rzekomym kryzysie w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Spekulowano, że para postanowiła spróbować terapii małżeńskiej i że Ben wyprowadził się z domu. Oliwy do ognia dolał również i Ben gdy został "przyłapany" bez obrączki na palcu, a także Jennifer Lopez, która zareagowała na niezbyt optymistyczny wpis o związkach. Nic więc dziwnego, że cały świat zastanawia się, jaka jest prawda. JLO postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i odniosła się do plotek o kryzysie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck
Backgrid/East News

Jennifer Lopez obecnie intensywnie promuje swój najnowszy film "Atlas", w którym gra jedną z głównych ról. Podczas panelu dyskusyjnego w Meksyku JLO została zapytana na forum o plotki dotyczące jej rozwodu z Benem Affleckiem. Gwiazda nie wytrzymała i udzieliła sarkastycznej odpowiedzi.

Przecież sam wiesz lepiej
stwierdziła Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na swoim koncie mają wiele wzlotów i upadków. Gwiazdorska para po raz pierwszy zaczęła się spotykać w 2002 roku i od razu stali się jednym z najbardziej lubianych hollywoodzkich duetów. Jednak po dwóch latach zakochani ogłosili rozstanie i ich związek przeszedł do historii. Dlatego kiedy Jennifer i Ben powrócili do siebie po ponad dwóch dekadach i ku zaskoczeniu wielu osób latem 2022 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub. Zachwytom nie było końca.

Waszym zdaniem Jennifer Lopez i Ben Affleck faktycznie przechodzą kryzys?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Jest reakcja Jennifer Lopez i Bena Afflecka na plotki o rozwodzie. Pojawiły się zdjęcia

Jennifer Lopez i Ben Affleck się rozstali?
SplashNews.com/East News
Reklama
Reklama
Reklama