Otylia Jędrzejczak o macierzyństwie, ciąży i partnerze Kim jest partner Otylii Jędrzejczak? Otylia Jędrzejczak o ciąży Otylia Jędrzejczak o ciąży Otylia Jędrzejczak o ciąży
Otylia Jędrzejczak o macierzyństwie, ciąży i partnerze
1/5
Otylia Jędrzejczak o macierzyństwie, ciąży i partnerze

Otylia Jędrzejczak opowiedziała o tym, jak znosi ciążę w "Twoim Stylu"! Mistrzyni Olimpijska udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła kilka szczegółów ze swojego prywatnego życia. Co powiedziała m.in. o partnerze, Pawle?

 

Zobacz: Ból pleców w ciąży: jak sobie z nim radzić?

 

Otylia Jędrzejczak o ciąży i partnerze! 

Otylia Jędrzejczak dobrze znosi ciążę. Przez pierwsze miesiące była aktywna zawodowo, teraz jednak chce zwolnić, bo czuje się troszkę zmęczona:

Nie musiałam robić testu. Czułam, co się szykuje. Na początku byłam przerażona: Pytałam siebie: czy to na pewno dobry moment?! Może jednak za wcześnie? I zaraz stukałam się w czoło: jakie za wcześnie, "stara baba" z ciebie. A w końcu przyszła czysta radość. Przez pierwsze miesiące byłam aktywna, ale teraz, gdy zostało kilka tygodni do porodu, jestem zmęczona. Paweł, mój partner, powtarza: musisz odpoczywać, bo potem nie będzie czasu. W marcu zwolnię. Mój pęd do działania ciężko zatrzymać, ale czasem rozsądek bierze górę - mówi Otylia. 

A jaki jest jej partner Paweł? Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co o nim mówi!

 

Zobacz także: O samotności, życiowych zakrętach i nadziei wbrew wszystkiemu. Otylia Jędrzejczak kończy 33 lata

 

2/5
Kim jest partner Otylii Jędrzejczak?

Otylia związana jest z koszykarzem, Pawłem Przybyłą, z którym niedawno się zaręczyła. Jaki jest?

Ma silną osobowość i nie boi się trudnych rozmów. A kiedy coś mu we mnie nie pasuje, mówi wprost, choć ciężko to znoszę. Wybucham, płaczę. On odczekuje, a potem mówi: "Nie becz, zastanówmy się, jak z tego wybrnąć". Najfajniejsze jest to, że prócz miłości, łączy nas przyjaźń - zdradza Otylia w Twoim Stylu. 

3/5
Otylia Jędrzejczak o ciąży

Twój Styl: Gdzie znalazłaś takiego faceta?

 

Otylia: Oj, długo szukałam. Ale tak wyszło, że znalazł się sam. Oboje pojawiliśmy się na spotkaniu u znajomych i tak się zaczęło. 

4/5
Otylia Jędrzejczak o ciąży

Partner Otylii bardzo o nią dba:

..przejmuje się mną, choć czasem jest za bardzo konkretny. Kiedy wyszłam ze studia TVN-u, odebrałam SMS: "Za bardzo ruszasz rękoma, no i chyba musimy wymienić twoją garderobę, bo to wszystko jest za ciemne" - wspomina Otylia. 

5/5
Otylia Jędrzejczak o ciąży
Więcej na temat Otylia Jędrzejczak