AKPA

Wraz z końcem roku przyjrzeliśmy się jeszcze raz stylizacjom gwiazd. Jedne nas zachwyciły kreatywnością i wyczuciem modowych trendów, inne - na chwilę zmroziły krew w żyłach. I to na tej drugiej grupie właśnie się skupimy. Oto ranking pięciu najgorszych stylizacji mijającego roku.

Ranking zaczynamy od Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Na pokazie jesienno-zimowej kolekcji Roberta Kupisza, prezenterka postawiła na modny monochromatyzm, ale tylko tyle z modą miała wspólnego. Skomponowała beżowy zestaw, z którego poszczególne elementy nijak do siebie nie pasowały. Satynowa bluzka optycznie zmniejszyła biust dziennikarki, a kozaki wyglądały jakby Paulina pożyczyła je od męża.

Anja Orthodox jak zawsze jest wierna swojemu gotyckiemu stylowi, ale niestety nie umie go obronić. Patrząc na zdjęcie jej stylizacji można odnieść wrażenie, że wokalistka najpierw turlała się w kleju a później wskoczyła do wielkiego worka z materiałami pasmanteryjnymi. Tu kokarda, tam różyczka, gdzie indziej falbanka... i te drapowania. Mówimy mroczne "nie".

Średnio nam znana piosenkarka, Kasia Nova, pojawia się na wielu modowych wydarzeniach. Chyba jednak nie wiele z nich wynosi, bo za każdym razem jej stylizacje są tak samo złe. Można spokojnie stworzyć ranking kilku jej najgorszych zestawów, ale z pewnością wygrałby go ten, w którym przyszła na zakupy do sklepu MOLTON. Piosenkarka założyła zbyt obcisłą bandażową, czerwoną sukienkę z cekinami, botki w panterkę i skórzaną kurtkę z listem. Fatalną stylizację pogrążyła fryzurą na cebulę.

Pora na fanatyczkę koloru czerwonego, Małgorzatę Potocką. Czym byłby ranking największych modowych wtop bez jej udziału? Aktorka nie dość, że stawia na dodatki w jednolitym kolorze to jeszcze założyła sukienkę, w której wygląda jak czerwona beza. Nie polecamy nikomu próbować.

Co zrobić żeby dodać sobie objętości? Popatrzcie tylko na zdjęcie najgorzej ubranej w tym roku Doroty Zawadzkiej i prześledźcie co ma na sobie. Superniania w tej sukni w każdej chwili mogłaby dublować Bukę w "Muminkach". Satynowa, mroczna kreacja pogrubiła aktorkę, a pierzasty dekolt wyglądał jakby Dorota zaczęła obrastać w pióra. Coś strasznego.

Niestety polski show-biznes nadal cierpi na brak dobrze ubranych gwiazd. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku się to zmieni. A według was kto wypadł najgorzej w tym roku na salonach? Zdjęcia pod tym linkiem.

łp