Aukcje WOŚP na 2020 rok Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu Aukcje WOŚP na 2020 rok Aukcje WOŚP na 2020 rok Agnieszka Chylińska o reklamie
Aukcje WOŚP na 2020 rok

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 28., a więc wciąż trwają aukcje specjalne (tutaj) na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Można wylicytować nie tylko pamiątki i rzeczy związane z gwiazdami, ale również możliwość spotkania się z nimi! Co obecnie kosztuje najdrożej? Jaka aukcja cieszy się największym zainteresowaniem? Zobaczcie szczegóły w naszej galerii poniżej!

Zobacz także: Jurek Owsiak prosi oddział o zmianę celu zbiórki! Zaskakująca decyzja tuż przed finałem WOŚP 2020

1/5
Aukcje WOŚP na 2020 rok

Największym zainteresowaniem cieszy się na razie replika Medalu Noblowskiego Olgi Tokarczuk! Można ją wylicytować za powyżej 60 tysięcy złotych! Z kolei Wojciech Smarzowski na WOŚP przekazał Mazdę 3 (aktualna cena: powyżej 50 tysięcy złotych). Za ponad 45 tysięcy można wylicytować Mini Coopera z programu „Klimek kontra Duda” w TVN Turbo. Co jeszcze?

2/5
Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu
East News

Masz ochotę na lunch i spotkanie z Robertem Lewandowskim? Możesz to wylicytować - aktualna cena to ponad 41 tysięcy złotych. Z kolei za indywidualny trening z Anną Lewandowską trzeba zapłacić ponad 8,5 tysiąca!

3/5
Aukcje WOŚP na 2020 rok

Marzysz o kolacji z Bartkiem Jędrzejakiem, Dorotą Wellman i Marcinek Prokopem? Licytuj ją na aukcjach WOŚP (aktualnie: ponad 12,5 tysiąca). Grzegorz Turnau przeznaczył na WOŚP pianino (ponad 22 tysiące), zaś Bogusław Lindą skórzaną kurtkę z filmu PSY (ponad 10 tys). 

4/5
Aukcje WOŚP na 2020 rok

Wizyta w studiu Dzień Dobry TVN z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko kosztuje na razie ponad 4,5 tysiąca złotych. Z kolei dzień z LVMA Black (Magdą Mielcarz) w Los Angeles - ponad 10 tys. Jeśli masz ochotę zostać europosłem i spędzić jeden dzień z Robertem Biedroniem, możesz licytować za powyżej 6,5 tysiąca! Na aukcję została również wystawiona gitara Anny Jurksztowicz (ponad 6,1 tysiąca) oraz lekcja tańca z nowym Misterem Polski, Danielem Borzewskim!

5/5
Agnieszka Chylińska o reklamie

Unikatowa figurka z teledysku Agnieszki Chylińskiej jest na razie warta ponad 3 tysiące, poranny bieg z Moniką Olejnik ponad 3,5 tysiąca, zaś spotkanie z Marylą Rodowicz na koncercie - prawie 4 tysiące! Wszystkie aukcje - tutaj! Mamy nadzieję, a nawet pewność, że podane ceny wzrosną, a Orkiestra zbierze prawdziwe miliony złotych! Trzymamy kciuki!