Joanna Sydor i Dominika Ostałowska się nie lubią Joanna Sydor, Mariusz Malec z 2009 roku Joanna Sydor, Mariusz Malec z 2009 roku Dominika Ostałowska z mężem Hubertem Zduniakiem 2007 Joanna Sydor z dziećmi
Joanna Sydor i Dominika Ostałowska się nie lubią
ons.pl
Jaka jest prawda?
1/7
Joanna Sydor i Dominika Ostałowska się nie lubią
ons.pl

W "M jak miłość" wielkie zamieszkanie. Odchodzi Olga Frycz, a za nią znowu powróci Joanna Sydor, która grała Teresę, wielką miłość Pawła Zduńskiego. Podobno tego powrotu boi się Dominika Ostałowska, która miała odbić Sydor ukochanego.
To historia z 2009 roku, Joanna Sydor nie grała wtedy już w "M jak miłość" , ale była związana z reżyserem serialu Mariuszem Malcem. W czasie gdy Sydor była z nim w ciąży, reżyser umawiał się wtedy z Dominiką Ostałowską.

Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: Dominika, zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać. Była jednak głucha na moje prośby, Mariusz zresztą też. Jak tylko zorientował się, że już o wszystkim wiem, wprowadził się do niej - mówiła w jednym z wywiadów Joanna przed laty w tygodniku "Na Żywo". 

Dominika Ostałowska rozstała się wcześniej z mężem Hubertem Zduniakiem, z którym ma syna. Ostatecznie nic ze związku Ostałowskiej i Malca nie wyszło. A teraz po 8 latach od tamtej historii panie mogą spotkać się na planie. Albo i nie, jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", który twierdzi, że Joanna Sydor poprosiła producentom, aby tak ustawiać grafiki, by do takiego spotkania nie doszło. 

Powiedziała, że nie chce mieć żadnych scen z Ostałowską. Nawet grafik nagrań ma być układany tak, by nie spotykała się z nią w hali, gdzie kręcony jest serial. Zażądała też osobnego szofera, by nie trafić na swoją rywalkę w busie transportującym aktorów – opowiada informator "Faktu".

Dominice Ostałowskiej również takie spotkanie nie jest potrzebne do szczęścia. Przypominamy zdjęcia aktorek z tamtego okresu w naszej galerii.

Zobacz: Sydor nie chce mieć w "M jak miłość" scen z Ostałowską, bo odbiła jej chłopaka?! Jest oświadczenie producenta serialu!

 

Zobacz także: Wszystkie dziewczyny Pawła Zduńskiego w "M jak miłość"! Pamiętacie kto się w nim kochał?

2/7
Joanna Sydor, Mariusz Malec z 2009 roku
ons.pl
3/7
Joanna Sydor, Mariusz Malec z 2009 roku
ons.pl
4/7
Dominika Ostałowska z mężem Hubertem Zduniakiem 2007
ons.pl
5/7
Joanna Sydor z dziećmi
ons.pl
6/7
Joanna Sydor 2016
ons.pl
7/7
Dominika Ostałowska w 2009 roku
ons.pl