One zostaną mamami w 2020 roku
East News

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! W 2019 roku na świecie pojawiło się naprawdę dużo dzieci gwiazd. Po raz pierwszy mamą została między innymi Natalia Klimas, Joanna Jarmołowicz, Joanna Krupa czy też Maria Konarowska.

2020 rok również przyniesie wiele wrażeń w tym temacie! Wiemy już, że za kilka miesięcy na świecie pojawi się drugie dziecko Anny Lewandowskiej. Mamą zostaną również Małgorzata Rozenek-Majdan, Marta Żmuda-Trzebiatowska (o ich ciążach pisaliśmy jako pierwsi), Martyna Gliwińska czy też Sylwia Przybysz. Kto jeszcze urodzi w 2020 roku? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/12
Anna lewandowska w niebieskim futerku
Instagram

Kilka tygodni temu Robert Lewandowski w wyjątkowy sposób ogłosił, że już niedługo po raz drugi zostanie ojcem. Po strzelonym golu wykonał tak zwaną "cieszynkę" - włożył pod koszulkę piłkę i zaczął ssać kciuk. Anna Lewandowska bardzo szybko potwierdziła tę informację na swoim Instagramie. Gwiazda jest już w piątym miesiącu ciąży. Oznacza to, że jej drugie dziecko przyjdzie na świat wiosną 2020 roku!

Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie maleństwo. Anna i Robert nie ukrywają, że marzą o braciszku dla Klary. Czy ich pragnienie się spełni?

2/12
Małgorzata Rozenek jest w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan nie posiada się z radości! Tuż przed końcem roku okazało się bowiem, że jej starania nie poszły na marne i już w 2020 roku przywita na świecie swoje trzecie dziecko! Jako pierwszy tę radosną nowinę podał magazyn "Party".

Zobacz także: Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Wiemy, który to miesiąc! Kiedy urodzi?

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata i Radosław Majdanowie od miesięcy starali się o dziecko. Niezbędne było skorzystanie z metody in vitro. Po kilku nieudanych próbach w końcu nastał radosny dzień. Podobno para spodziewa się syna! Trzymamy za nich kciuki :) 

3/12
Sylwia Przybysz w ciąży
Instagram

Już naprawdę niedługo, bo w styczniu, mamą zostanie Sylwia Przybysz. Dla młodziutkiej piosenkarki jest to wyjątkowe doświadczenie. Razem ze swoim partnerem, Jaśkiem Dąbrowskim, chce się dokładnie przygotować na narodziny malucha. Niedawno para chwaliła się pokoikiem, który czeka już na bobasa. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili również płeć maleństwa. Okazuje się, że już niedługo na świecie pojawi się ich córeczka!

4/12
Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła fryzurę
East News

Marta Żmuda Trzebiatowska również już wkrótce zostanie mamą. Nam jako pierwszym udało się przekazać tę radosną nowinę. Dla Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli będzie to już drugie dziecko. W 2017 roku na świecie pojawił się bowiem ich synek, Bruno. Na razie nie wiadomo, czy chłopiec doczeka się siostry czy też braciszka. 

5/12
Magdalena Różczka w czarnej sukience
East News

Choć Magdalena Różczka chroni swojej prywatności, tym razem tajemnicę zdradziła jej... teściowa! Magdalena Zawadzka w rozmowie z jednym z tygodników wyznała, że już niedługo zostanie babcią. Oznacza to, że Magdalena Różczka spodziewa się trzeciego dziecka! 

Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw (Holoubek – przyp. red.) też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł - powiedziała w „Życiu na Gorąco”  Magdalena Zawadzka.

Magdalena Różczka nie komentuje tych doniesień. Aktorka stara się również sprytnie ukrywać swoje ciążowe krągłości, co mogliśmy zaobserwować podczas oficjalnej premiery filmu "1800 gramów", w którym zagrała jedną z głównych ról. 

Zobacz także: Magdalena Różczka próbuje ukryć ciążowy brzuszek na uroczystej premierze. Sprytne zagranie!

6/12
Martyna Gliwińska
Instagram

Ta ciąża była dla wszystkich sporym zaskoczeniem! Okazuje się, że Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Niestety, jak zdradziła sama celebrytka, oboje nie potrafią dojść do porozumienia. Podobno Jarosław Bieniuk nie był do końca zadowolony, że jego była partnerka jest w ciąży. 

Z kolei Martyna Gliwińska postanowiła zebrać siły przed rewolucją, która czeka ją już niedługo. Niedawno celebrytka wypoczywała w Zakopanem wraz z przyjaciółmi. Jej ciążowy brzuszek jest coraz większy!

Zobacz także: Martyna Gliwińska odpoczywa w Zakopanem. Na najnowszych zdjęciach widać już brzuszek?

7/12
Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

Szczęśliwą mamą w 2020 roku zostanie również Justyna Nagłowska. Dla narzeczonej Borysa Szyca jest to już trzecie dziecko. Oboje wychowują córki celebrytki z poprzedniego małżeństwa oraz Sonię, owoc związku aktora i Anny Barei. Teraz przyszła pora na ich wspólną pociechę. Według plotek Borys Szyc i Justyna Nagłowska już niedługo przywitają na świecie kolejną córkę!

8/12
Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook

Weronika Marczuk wróciła do show-biznesu w wielkim stylu! Była żona Cezarego Pazury ogłosiła bowiem, że jest w ciąży. Już niedługo na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Weronika Marczuk zdradziła niedawno, że będzie to dziewczynka!

9/12
Ola Jordan w ciąży
Instagram

Ola Jordan długo czekała na ten moment. Jurorka "Tańca z gwiazdami" nie ukrywała bowiem, że miała problemy z zajściem w ciążę. Gdy powoli zaczynała tracić nadzieję, szczęście się do niej uśmiechnęło. Ola Jordan już w 2020 roku zostanie mamą. Trzymamy za nią kciuki!

10/12
Kasia Glinka w białej marynarce
EastNews

Do grona świeżo upieczonych mam dołączy niebawem Katarzyna Glinka. Tak przynajmniej twierdzi tygodnik "Na żywo". Według doniesień gazety aktorka jest w drugiej ciąży. Oznacza to, że jej 7-letni syn Filip niebawem doczeka się rodzeństwa! Ciekawe, czy będzie miał braciszka, czy siostrzyczkę...

11/12
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula
ONS

W połowie grudnia jako pierwsi napisaliśmy, że mamą po raz drugi zostanie Marta Żmuda-Trzebiatowska. Czy jej synek, Bruno, doczeka się braciszka? A może siostry? O tym przekonamy się wkrótce!

12/12
Joanna Moro zdradziła płeć dziecka

W 2020 roku mamą zostanie również Joanna Moro. Dla aktorki jest to już trzecia ciąża. Gwiazda bardzo chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami, na których pokazuje, jak zmienia się jej ciało. Joanna Moro zdradziła także, że niebawem na świecie pojawi się dziewczynka!