Magdalena Różczka na premierze filmu "1800 gramów"
East News

Magdalena Różczka próbuje ukryć ciążowy brzuszek na uroczystej premierze. Sprytne zagranie!

Magdalena Różczka na premierze filmu "1800 gramów"
East News

Magdalena Różczka już niedługo po raz trzeci zostanie mamą! Tę radosną nowinę zdradziła jej teściowa, Magdalena Zawadzka. Aktorka w jednym z tygodników wyjawiła, że już nie może się doczekać narodzin drugiej wnuczki lub wnuka. Jan Holoubek, jej syn, ma już bowiem z Magdaleną Różczką córkę.

We wtorek odbyła się uroczysta premiera filmu "1800 gramów", gdzie aktorka zagrała jedną z głównych ról. Magdalena Różczka na czerwonym dywanie robiła wszystko, aby ukryć swoje ciążowe krągłości. Zobaczcie sami!

Ciężarna Magdalena Różczka na premierze filmu "1800 gramów"

Magdalena Różczka zagrała jedną z głównym ról w filmie "1800 gramów" w reżyserii Marcina Głowackiego. Obok niej zobaczymy takie gwiazdy, jak choćby Piotr Głowacki, Maciej Zakościelny czy też Danuta Stenka. Na zabrakło ich również na uroczystej premierze.

Magdalena Różczka pojawiła się w czarnej sukni z pięknym dekoltem, który odsłonił jej zgrabne ramiona.  Jest to projekt Violi Piekut. Aktorka wiedziała, że bardzo szybko znajdzie się pod ostrzałem fotoreporterów. Dlatego, aby ukryć ciążowe krągłości, zabrała ze sobą również obszerny szal, którym zasłoniła brzuszek. Jednak z profilu widać, że Magdalena Różczka jest już w zaawansowanej ciąży. 

Kim jest partner Magdaleny Różczki?

Magdalena Różczka od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Janem Holoubkiem, synem Gustawa Holoubka i Magdaleny Zawadzkiej. Para poznała się na planie serialu "Lekarze", gdzie aktorka grała jedną z głównych ról. Po jakimś czasie na świecie pojawiła się ich córeczka, Helena. Oboje wychowują także córkę Magdaleny Różczki z jej poprzedniego związku ze scenarzystą, Michałem Marcem. Już niedługo ich rodzina się powiększy. 

Trzymamy za nich kciuki!

Magdalena Różczka na premierze "1800 gramów" prezentowała się niezwykle elegancko!

Magdalena Różczka na premierze filmu
East News

Choć starała się ukryć ciążowe krągłości, fotoreporterzy zdołali je uchwycić 

Magdalena Różczka na premierze filmu
East News

 

Więcej na temat Magdalena Różczka
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59