Ola Jordan
EastNews

Ola Jordan potwierdza ciążę! "Nie mogę uwierzyć, że to piszę"!

Ola Jordan
EastNews

To już pewne! Potwierdziło się to, o czym informowaliśmy ponad 2 tygodnie temu. Ola Jordan jest w ciąży! Jurorka "Tańca z gwiazdami" potwierdziła to w długim i pięknym wpisie na Instagramie. Poinformowała też, że materiał o jej ciąży ukaże się w jednym z magazynów i pokazała zdjęcie. 

Zobaczcie, co napisała Ola. To naprawdę urocze!

Ola Jordan potwierdza ciążę

Pierwsze pogłoski o ciąży Oli Jordan pojawiły się zaraz po informacji, że nie zobaczymy jej na fotelu jurora popularnego show Polsatu. Teraz oficjalnie wiemy jaki jest tego powód. Co napisała o ciąży?

Tak naprawdę nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale jestem szczęśliwa mogąc przekazać, że wraz z Jamesem spodziewamy się dziecka. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że w naszej rodzinie pojawi się maleństwo - napisała Ola Jordan na Instagramie.

Dużą część napisanego po angielsku wpisu poświęca swojemu mężowi, Jamesowi.

Mamy dużo miłości, by się nią dzielić i wiem, że James będzie najlepszym z tatusiów. To tak naprawdę delikatny facet i już rozmawia z naszym maleństwem każdego dnia przy moim brzuchu.

Jestem z Jamesem przez ponad pół mojego życia i zawsze twierdziłam, że nie mogłabym kochać nikogo tak mocno jak jego... Ale teraz będę mogła, choć w zupełnie inny sposób.

Nie mogę się doczekać, by spotkać maluszka, który we mnie rośnie i dać mu całą miłość, jaką tylko mogę.

Ola Jordan zapowiedziała też, że materiał o tym, jak oboje czują się na myśl o rodzicielstwie pojawi się w poniedziałek w Hello Magazine.

Do posta załącza fotkę z pisma, na którym widać parę i ich dziecko na zdjęciu USG:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I can’t actually believe I’m writing this but I’m so happy to say James and I are expecting a baby 🤰 We are both so excited to add a little munchkin into our family. We have so much love to share and I know James will be the best daddy ever. He’s actually a real softy and already talking to our baby every day close to my belly. I’ve been with James for over half of my life and I always said I would never love anyone as much as I love him..... but now I will, just in a very different way. I can’t wait to meet this little person growing inside me and give them all the love I possibly can. Please get you copy of @hellomag out tomorrow where we share our story of the joy and excitement of becoming parents. Big thank you to @hellomag for sharing our story of ivf struggles and now the joy of pregnancy. I still can’t believe IM HAVING A BABY 👶 Love you all 😘 P.S. Getting pregnant wasn’t straight forward for us and it’s been a long and emotional journey but we were one of the lucky ones. My heart goes out to all those couples still trying for that magical moment and I’ll always keep a prayer in my heart for you.

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

 

Ciągle nie mogę uwierzyć, że będę miała dziecko. Kocham was wszystkich - pisze.

Na koniec dodaje, że zajście w ciążę nie było dla nich łatwe. 

To była długa i emocjonalna podróż, ale jesteśmy szczęściarzami. Moje serce jest teraz z tymi parami, które ciągle próbują dojść do tego magicznego momentu. 

O kłopotach z zajściem w ciążę Oli i jej męża Jamesa media informowały już dawno. Para tancerzy jest popularna na Wyspach, gdyż występowali razem w tamtejszej edycji "Tańca z gwiazdami".

Ola wraz z mężem udzielili w lutym tego roku bardzo szczerego wywiadu magazynowi Hello, w którym zdradzili, z jakimi problemami się borykają. Jurorka "Tańca z gwiazdami" bezskutecznie próbowała zajść w ciążę od dwóch lat. 

Chciałabym być mamą z całego serca. Myślałam, że to się samo stanie, naturalnie. James też jest już zdesperowany, by mieć dziecko. Marzę o tym. To jedyny prezent, jaki chciałabym mu dać  - mówiła wówczas Ola Jordan. 

Tancerka zdradziła także, że całą nadzieję oboje pokładali w metodzie in vitro. Na szczęście się udało! Oli i Jamesowi gratulujemy!

Instagram

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Ola Jordan
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09