Małgorzata Rozenek w ciąży!
TYLKO U NAS

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Wiemy, który to miesiąc! Kiedy urodzi?

Małgorzata Rozenek w ciąży!

Udało się! Małgorzata Rozenek-Majdan wreszcie jest w upragnionej ciąży! Wspólnie z mężem, Radosławem Majdanem starali się o dziecko od długiego czasu, ale kilka prób metodą in vitro nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Małgorzata i Radosław Majdan już prawie stracili nadzieję, ale... stał się cud!

Małgorzata Rozenek jest w ciąży!

Gwiazda TVN marzyła o powiększeniu rodziny od ponad dwóch lat. Rozenek-Majdan jest już mamą dwóch chłopców: 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza, ale pragnęła, by wkrótce jej synowie doczekali się braciszka lub siostrzyczki.

Bycie mamą to najlepsza i najważniejsza rola mojego życia – podkreśla zawsze Rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że zmaga się z problemem niepłodności i w jej przypadku jedyną metodą, by zostać mamą po raz trzeci, było in vitro. Co więcej, gospodyni „Projektu Lady” wydała nawet książkę „In vitro. Rozmowy intymne”, w której pierwszy raz otwarcie opowiedziała o własnych doświadczeniach i trudnej drodze do zostania mamą.

Staramy się z Radosławem o dziecko, ale w naszym przypadku nie jest to taka prosta sprawa. Jedyną szansą, by nasze marzenie się spełniło, jest znowu in vitro. Czas działa na moją niekorzyść, ale ciągle wierzę, że nam się uda – mówiła niedawno Małgorzata.

I tak się właśnie stało! Jak donosi „Party”, Rozenek-Majdan jest na początku czwartego miesiąca! A upragnione przez Małgorzatę i Radosława maleństwo pojawi się na świecie w czerwcu 2020 roku. Jak udało się dowiedzieć „Party”, na razie gwiazda czuje się dobrze. Mąż oraz synowie, Stanisław i Tadeusz, dbają, by się nie przemęczała, zdrowo odżywiała i jak najwięcej wypoczywała. Nie oznacza to jednak, że teraz Rozenek-Majdan zrezygnuje z dalszej pracy i zobowiązań zawodowych. Na początku przyszłego roku wchodzi na plan kolejnej edycji show TVN „Projekt Lady”. Jeśli będzie czuła się dobrze i nie będzie miała żadnych lekarskich przeciwwskazań, chce aktywnie pracować do późnej wiosny.

Małgorzacie i Radosławowi gratulujemy! Więcej - w nowym "Party"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce "Party"!

Dla Radka Majdana będzie to pierwsze dziecko!

Małgorzata Rozenek o świętach

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13