Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ślub?!

Sylwia Przybysz zdradziła płeć dziecka! Maleństwo urodzi się już za dwa miesiące!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ślub?!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niebawem zostaną rodzicami! Pierwsze dziecko gwiazd internetu przyjdzie na świat na początku stycznia. Para nie posiada się z radości. Oboje bardzo chcieli zostać już rodzicami. Do tej pory Sylwia i Jaś trzymali w tajemnicy płeć dziecka. Jednak teraz przerwali milczenie i ogłosili, czy na świecie pojawi się chłopiec czy dziewczynka. 

Sylwia Przybysz urodzi córeczkę!

Początkowo plotkowano, że artystka urodzi syna. Jednak teraz Sylwia Przybysz opublikowała na Instagramie zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Już niedługo na świecie pojawi się jej córeczka. Sylwia Przybysz dodała również wpis, w którym podała dokładną datę narodzin maleństwa. 

Kochani, to już czas by podzielić się z Wami tą wspaniałą informacją. Już za dwa miesiące na świat przyjdzie mała Sysia🙆🏽‍♀️🤰🏽❤️ nie możemy się doczekać ❣️👨‍👩‍👧 - napisała Sylwia Przybysz. 

Choć dla niektórych może być zaskoczeniem, że Sylwia i Jan w tak młodym wieku zostaną rodzicami, oni nie posiadają się z radości. Oboje chcieli bowiem jak najszybciej powiększyć rodzinę. Plotki o ciąży Sylwii krążyły w mediach od dłuższego czasu. Jednak piosenkarka nie chciała ich komentować. Dopiero podczas swoich 21. urodzin uroczyście ogłosiła, że faktycznie zostanie mamą.

Jeżeli znasz już płeć swojego dziecka, wykorzystaj dostępny w 5 10 15 kod rabatowy i zacznij kompletowanie wyprawki.

 

Jan jest dla niej ogromnym wsparciem. Już teraz oboje szykują swoje warszawskie mieszkanie do przywitania na świecie maleństwa. Jasiek Dąbrowski pokazał nawet, jak wygląda obecnie pokój dla malucha.

Nawet nie wiecie jak się czułem, gdy Pani ginekolog powiedziała nam, że nasz bobas to dziewczynka - szczęście, bo w końcu będzie córeczka-tatusia, a zarazem trochę strach, ponieważ rola ojca, to nie nauczyć dziewczynkę jak być kobietą, a pokazać jak powinno się traktować kobiety 💕Mam nadzieję, że będę dobrym tatą, a moja piękność, będzie mogła na mnie zawsze liczyć 💪🏼 Pierwsze zadanie - przygotować dla księżniczki pokój z bajki. Tu narazie jest ściernisko, ale będzie... 😏 Jest jeszcze jedna sprawa - przy synie, trzeba pilnować tylko syna, a przy córce - całe osiedle 🙈 Trzymajcie za mnie i @sylwiaprzybysz kciuki! 💕  - napisał pod fotografią (pisownia oryginalna).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nawet nie wiecie jak się czułem, gdy Pani ginekolog powiedziała nam, że nasz bobas to dziewczynka - szczęście, bo w końcu będzie córeczka-tatusia, a zarazem trochę strach, ponieważ rola ojca, to nie nauczyć dziewczynkę jak być kobietą, a pokazać jak powinno się traktować kobiety 💕Mam nadzieję, że będę dobrym tatą, a moja piękność, będzie mogła na mnie zawsze liczyć 💪🏼 Pierwsze zadanie - przygotować dla księżniczki pokój z bajki. Tu narazie jest ściernisko, ale będzie... 😏 Jest jeszcze jedna sprawa - przy synie, trzeba pilnować tylko syna, a przy córce - całe osiedle 🙈 Trzymajcie za mnie i @sylwiaprzybysz kciuki! 💕

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Trzymamy za nich kciuki!

Sylwia Przybysz w ciąży
Instagram

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski
Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34