Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Oglądalność "SuperSTARcia"
ONS
Newsy

SuperSTARcie miało fatalną oglądalność. Teraz sytuacja trochę się zmieniła

Mocny spadek innego show

Nowy program "SuperSTARcie" miało być hitem TVP 2. Niestety, po pierwszych kilku odcinkach jego oglądalność dramatycznie spadała. Nie pomagały nawet wielkie gwiazdy, które co tydzień pojawiały się w show. Przypomnijmy: "SuperSTARcia" już nic nie uratuje. Jest gorzej niż tydzień temu

Sytuacja wygląda teraz trochę inaczej. Odkąd hitowy "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zakończyły swoją jesienną emisję, na ich braku zyskało właśnie SuperSTARcie, które obejrzało aż 1,36 mln widzów. Kilka tygodni wcześniej było to zaledwie nieco ponad 700 tysięcy. Ogromny spadek zaliczył "Mam talent", który przyciągnął tylko 2,68 mln widzów, czyli aż o 800 tysięcy mniej niż w zeszłym tygodniu. The Voice of Poland może pochwalić się za to prawie 2 mln widzów.

Który z show oglądaliście najchętniej?

Zobacz: Okrągła Sadowska w "SuperSTARciu". Ciążowy brzuszek coraz bardziej widoczny

Gwiazdy w półfinale The Voice of Poland:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zarobki stacji telewizyjnych na show
ONS
Newsy
Górniak i Steczkowska, Chylińska czy Urbańska? Która gwiazda zarobiła najwięcej dla stacji?
Są oficjalne dane

Finały wszystkich najważniejszych show za nami. W ubiegłym tygodniu mogliśmy poznać zwycięzców takich show jak " Mam talent ", " The Voice of Poland " czy " SuperSTARcie ". Każdy z nich dostarczył widzom mnóstwa emocji. Przypomnijmy: Natasza Urbańska wygrała SuperSTARcie. Znana gwiazda podważyła jej umiejętności Po ich odpadnięciu każda ze stacji zaczęła analizować wyniki oglądalności poszczególnych programów i wpływy z reklam. Jak podają wirtualnemedia.pl najwięcej dla swojej stacji, bo aż 48,3 mln złotych zarobił Mam Talent w TVN. Jego średnia oglądalność wynosiła 3,38 mln, czyli co prawda o 200 tysięcy widzów mniej niż w zeszłym sezonie, ale to nie przeszkodziło zająć stacji pierwszego miejsca w paśmie . Finałowy odcinek obejrzała zaś rekordowa liczna osób - aż 3,92 mln. TVN zdecydował się na kolejną edycję. Zobacz: Zwycięzca Mam Talent odwiedził DDTVN. Towarzyszył mu wychowawca z Domu Dziecka W tym sezonie The Voice of Poland zatrudniło dwie największe diwy polskiej sceny - Edytę Górniak i Justynę Steczkowską . Ta decyzja była opłacalna. Piąty sezon show oglądało średnio 1,93 mln osób, co dało TVP 2 aż 13,28 mln zł wpływów z reklam. Najsłabiej zaś wypadło "SuperSTARcie" - średnia oglądalność nowego show, podobnie jak jego finału, to tylko 1,1 mln widzów, a wpływy reklamowe wyniosły zaś 8,2 mln zł. Które z show oglądaliście najchętniej? Zobacz: Syn Steczkowskiej pomógł wygrać Nizio w The Voice. Ola: Pieniądze wydam na... Finał The Voice of Poland:

Oglądalność programów telewizyjnych
ONS
Newsy
"TzG" czy "Rolnik szuka żony"? Różnica w oglądalności robi się coraz większa
Na czyją korzyść?

Cotygodniowe wyniki oglądalności programów rozrywkowych budzą duże zainteresowanie fanów. Niezmiennie w czołówce pozostają " Taniec z Gwiazdami " oraz " Mam talent ", które musiały jednak uznać wyższość nowego show TVP 1 "Rolnik szuka żony ". Przypomnijmy: "TzG", "Rolnik szuka żony" czy "Mam Talent"? Poważne zmiany w rankingu oglądalności A jak było w ostatnim tygodniu? Konkurencja była stanowczo okrojona, bo ze względu na Święto Zmarłych TVP nie emitowała programu "The Voice of Poland", TVN "Mam talent", a Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". Piątkowy "Taniec z Gwiazdami" przyciągnął aż 3,69 mln widzów, nie dał rady jednak pokonać "Rolnika", którego obejrzało ponad 4,37 mln widzów, co jest do tej pory rekordem . Reality-show TVP 1 zwiększa swoją przewagą nad "TzG" z odcinka na odcinek. Dobrze radzi sobie również MasterChef - prawie 3,0 mln oraz "Must Be The Music" - 2,2 mln. Stawkę zamyka "SuperSTARcie" z liczbą 770 tys. widzów. Która show oglądaliście najchętniej? Zobacz: "SuperSTARcia" już nic nie uratuje. Jest gorzej niż tydzień temu Kim jest Marta Manowska z "Rolnik szuka żony?":

Wyniki oglądalności programów rozrywkowych po piątym tygodniu
POLSAT/ONS
Newsy
Weekendowe zmagania telewizyjnych show. Mamy oficjalne wyniki
Który program wybierano najchętniej?

W tym roku prawie wszystkie największe stacje telewizyjne postawiły na rozrywkę i w każdy weekend serwują nam różne propozycje mające przyciągnąć przed ekrany telewizorów jak najwięcej osób. Do tej pory liderem był Polsat, który zdecydował się na emisję trzech dużych formatów: "Taniec z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Must Be The Music". Przypomnijmy: Polsat zostawił konkurencję daleko w tyle. Jest liderem rynku Ostatnie dni ponownie potwierdziły tylko, że Polacy lubią oglądać gwiazdy jak również startujących w branży wokalistów. Piątkowe zmagania tancerzy w "TzG" przyciągnęły 3 miliony 730 tysięcy widzów, pozostając najchętniej oglądanym show wiosny od momentu debiutu w Polsacie. Dotychczasowy rekord w ilości widzów pobił program "Twoja twarz brzmi znajomo", gromadząc 3 miliony 300 tysięcy widzów. Niedzielny „Tylko muzyka. Must be the music” zanotował nieco niższą oglądalność niż pozostałe propozycje stacji, ale i tak był najchętniej wybieranym talent show z widownią na poziomie 2 miliony 715 tysięcy widzów. Zarówno "X Factor" jak i "The Voice of Poland"  zanotowały słabsze wyniki - odpowiednio 2 mln i522 tys. oraz 2 mln 637 tys. widzów. A który program cieszy się waszym zainteresowaniem? Zobacz: Wojewódzki pokusił się o ocenę programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Metamorfozy gwiazd w piątym odcinku "TTBZ":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner