Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Aneta Zając w programie Kuby Wojewódzkiego
Facebook
Newsy

Zając przyciągnęła widzów? Są wyniki oglądalności show Kuby Wojewódzkiego

Sukces?

O wizycie Anety Zając w programie Kuby Wojewódzkiego mówią dziś wszystkie media. Aktorka rozgadała się na temat sesji w Playboyu, romansu z Wojciechem Błachem, ale i Agnieszki Włodarczyk. Przypomnijmy: Zając otworzyła się u Wojewódzkiego. Opowiedziała o rzekomym romansie z Błachem, Agnieszce Włodarczyk i TzG

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że odcinek z Anetą może przyciągnąć masę widzów. Nie mylili się. Jak podaje portal media2.pl wczorajsze show obejrzało aż  1,309 mln widzów, co dało stacji pozycję lidera w paśmie. Do tej pory jednak, największą popularnością cieszył się pierwszy odcinek sezonu  w którym gościli Anna Grodzka i Mamed Khalidow (1,33 mln). Odcinek z Mają Ostaszewską i Rafałem Maślakiem oglądało zaś średnio 1,045 mln.

Zaskoczeni?

Zobacz: Aneta Zając o samotnym wychowywaniu dzieci: Niczego nadzwyczajnego nie dokonałam


Aneta Zając na planie Pierwszej Miłości:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając o reakcji synów na sesję w Playboyu
ONS
Newsy
Synowie Zając widzieli jej zdjęcia w Playboyu. Aneta opowiedziała o ich reakcji
Kuba musiał zadać takie pytanie

Wczorajszy odcinek Kuby Wojewódzkiego z Anetą Zając wzbudził wielkie zainteresowanie. Aktorka nieco otworzyła się na kanapie u dziennikarza. Choć showman prowokował ją wieloma pytaniami, zgrabnie z nich wybrnęła. Przypomnijmy: Zając otworzyła się u Wojewódzkiego. Opowiedziała o rzekomym romansie z Błachem, Agnieszce Włodarczyk i TzG Nie mogło również zabraknąć tematu rozbieranej sesji w Playboyu. Kuba zapytał o to, co najbardziej interesuje wszystkich - czy jej dwaj czteroletni synowie widzieli już zdjęcia. Aneta uniknęła odpowiedzi, jednak po jakimś czasie zdradziła, że tak. Ich reakcja była... typowa dla takich maluchów: Wojewódzki: Podobały się? Zając: Oczywiście. Wojewódzki: Co powiedzieli? Zając: Mama...! Oglądaliście wczorajszy odcinek? Zobacz: Aneta Zając o samotnym wychowywaniu dzieci: Niczego nadzwyczajnego nie dokonałam Aneta Zając na konferencji:

Aneta Zając w programie Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Zając otworzyła się u Wojewódzkiego. Opowiedziała o rzekomym romansie z Błachem, Agnieszce Włodarczyk i TzG
To był bardzo ciekawy odcinek

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Aneta Zając weźmie udział w programie Kuby Wojewódzkiego , już wtedy wszyscy zgodnie orzekli, że będzie to jeden z najciekawszych odcinków show. Przypomnijmy: Bardzo młodzieżowa stylizacja Zając w programie Kuby. Postawiła na oryginalne dodatki W trzecim odcinku pojawił się również Grzegorz Halama, ale to na Anecie skupiła się cała uwaga. Aktorka opowiedziała m.in. o tym, dlaczego zdecydowała się na udział w Tańcu z Gwiazdami i czy spodziewała się wygranej: Jurorzy nas nie faworyzowali, lubili nas, ale te punkty mieliśmy bardzo niskie. Uważam, że świetnie tańczyliśmy i miałam bardzo dobrego partnera . - mówi Odniosła się również do plotek na temat romansu z Wojciechem Błachem . Przyznała, że ma z nim bardzo dobry, koleżenski kontakt od dawna: A dziękuję, że pytasz. My z Wojtkiem znamy się od lat i od lat tak samo dobrze nam się układa . Kuba próbował również wejść na temat Agnieszki Włodarczyk. Zaczęło się od pytania, co zrobiłaby, gdyby zobaczyła film z aktorką, a następnie billboard z jej podobizną. Aneta nie dała się sprowokować: Kuba: Widzisz film z Włodarczyk. Co robisz? Zając: Nie oglądam telewizji. Kuba. No dobra, widzisz ją w sklepie na plazmie. Zając: Przechodzę dalej. Kuba: Widzisz ją na wielkim billboardzie i dalej już nie możesz przejść, uciec, bo jest granica, strefa Shengen. Zając: To zawracam. Zapewniła jednocześnie, że jej relacja z Mikołajem Krawczykiem jest poprawna: Z Mikołajem wszystko jest  bardzo ok. Dogadujemy się. Oglądaliście? Zobacz: Aneta Zając o samotnym wychowywaniu dzieci: Niczego nadzwyczajnego nie dokonałam Aneta Zając na prezentacji kolekcji:

Oglądalność Kuby Wojewódzkiego
TV-Show
Znane są wyniki oglądalności show Kuby Wojewódzkiego! Czy słynny roast przyciągnął nowych widzów?
Znane są wyniki oglądalności show Kuby Wojewódzkiego! Czy słynny roast przyciągnął nowych widzów?

Show Kuby Wojewódzkiego zyskuje widzów. Jak podają wirtualnemedia.pl Kubę ogląda średnio 1,52 mln widzów, czyli aż 290 tys. więcej niż rok temu. Daje to stacji TVN drugą pozycję w paśmie, ale pierwszą w grupie komercyjnej! Kuba Wojewódzki wciąż przyciąga widzów Największym zainteresowaniem cieszył się oczywiście pierwszy odcinek nowej serii, który był emitowany wyjątkowo o 21:30. O 22:30 TVN nadał słynny już Roast Kuby Wojewódzkiego, który obejrzało aż... 1,7 mln widzów.  Drugi odcinek show Kuby obejrzało 1,4 mln, zaś trzeci już tylko 1,2 mln. Jednak i tak są to lepsze wyniki niż w poprzednim sezonie . TVN zawsze zajmuje 2. miejsce w paśmie, przegrywając tylko z „Magazynem Expressu Reporterów” w TVP 2.   Brawo!   Zobacz także: Kuba Wojewódzki ostro skomentował rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka   Kuba Wojewódzki przyciąga widzów. Kubę Wojewódzkiego możemy oglądać również w Małych Gigantach.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner