Odkrycie roku 2015 Jakob Kosel na premierze kalendarza Omeny Mensah Patryk Pniewski w granatowym płaszczu Sarsa w czarnej spódnicy Rolnik szuka żony - Ania i Grzegorz w finałowym odcinku, Rafał i Justyna nad morzem
Odkrycie roku 2015
ONS
1/11
Odkrycie roku 2015
ONS

Przed nami kolejny plebiscyt Party.pl. Wciąż wybieramy najlepsze show mijającego roku, artystkę roku oraz przebój roku. Teraz czas na "Odkrycie Roku 2015" - czyli te osoby (i program) o których mówiło się najwięcej. To oni szturmem podbili polski show-biznes. To oni są nadzieję polskiej muzyki, filmu czy modelingu. To o nich będzie głośno w kolejnych latach! Kto ma szansę na ten tytuł? Sprawdź w naszej galerii i zagłosuj!

 

Głosowanie potrwa do 28 grudnia (poniedziałek) do 24:00. Wyniki ogłosimy już dzień później.

 

AKTUALIZACJA

Głosowanie ZAKOŃCZONE! Głosy oddane po północy nie zostaną wzięte pod uwagę, mamy już ostateczną listę z wynikami. Sprawdźcie jutro (29.12), kto wygrał w poszczególnych kategoriach! 

2/11
Jakob Kosel na premierze kalendarza Omeny Mensah
ONS

Jakob Kosel

Jakob Kosel to z pewnością najprzystojniejszy uczestnik ostatniej edycji "Top Model". Choć nie wygrał, robi już karierę. Wziął udział w pokazie Roberta Kupisza, szykuje się do kolejnych kampanii i sesji. Zdobył ponad 50 tysięcy fanów na Facebooku, a więc ma duże szanse na wygraną. Pomożecie mu? ;)

3/11
Patryk Pniewski w granatowym płaszczu

Patryk Pniewski

Patryk Pniewski to nowy idol nastolatek. Dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami" zyskał ogromną popularność. Już niedługo odbędzie się zaś premiera serialu "Belfer" z jego udziałem. Jego wątek w "Pierwszej miłości" budzi duże zainteresowanie. Fanki szaleją na punkcie jego stylu i urody, ale i poczucia humoru. O nim na pewno będzie głośno!

Zobacz: Patryk Pniewski na premierze filmu "Słaba płeć". Podoba Wam się stylizacja tego przystojniaka?

4/11
Sarsa w czarnej spódnicy
ONS

Sarsa

Sarsa otrzymuje od nas 3. nominację w naszym 4. plebiscycie ;) Nic dziwnego, w końcu to ona zawładnęła w tym roku sceną, a to wszystko za sprawą hitu "Naucz mnie" i płyty "Zapomnij mi". Nie musimy chyba Was przekonywać dalej, dlaczego to ona zasługuje na ten tytuł.

 

Zobacz: Sarsa Markiewicz ma naśladowczynie: SARSOROGI podbijają Instagram

5/11
Rolnik szuka żony - Ania i Grzegorz w finałowym odcinku, Rafał i Justyna nad morzem
Facebook

Rolnik szuka żony

Jedyny program, który nominowaliśmy do naszego plebiscytu. Dlaczego, skoro na antenie gości już od dwóch lat? Losami uczestników programu żyje połowa Polski. Każdy odcinek drugiego sezonu miał oglądalność na poziomie ponad 4 mln widzów. Marta Manowska zagościła na okładkach pism. "Rolnik" wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie i nie możemy nadziwić się sile tego show. Stąd nominacja ;)

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": specjalny QUIZ po finale programu! Dla największych fanów show!

6/11
Agnieszka Kaczorowska w czarnej mini
East News

Agnieszka Kaczorowska

Ona nie przestaje nas zaskakiwać. Ten rok z pewnością należał do niej. Agnieszka wygrała trzecią edycję "Tańca z Gwiazdami", zajęła drugie miejsce w czwartej. Wciąż odkrywamy ją na nowo. W tym roku media bardzo mocno śledziły jej życie uczuciowe. Każdy mężczyzna, u którego boku się pojawiła, był jej potencjalnym partnerem. Tancerka dzielnie walczyła o swoje dobre imię. Z sukcesem. Podpisała kilka kontaktów reklamowych, a Polsat traktuje ją jak jedną z największych gwiazd. Czym zaskoczy nas w przyszłym roku?

7/11
Marcin Korcz na premierze filmu "Słaba płeć"
ONS

Marcin Korcz

Marcin Korcz zdobył sympatię widzów rolą Dagmara, asystenta Zuzy, w serialu "Przyjaciółki".  Gra również w "Pierwszej miłości". Teraz rozwija skrzydła! Zagrał główną rolę w filmie "Słaba płeć" u boku takich gwiazd jak Olga Bołądź, Piotr Adamczyk czy Katarzyna Figura. Jest przystojny, młody i utalentowany. Marcin Dorociński ma poważnego konkurenta ;)

8/11
Dziewczyna śpiewa

Sara Girgis

Objawienie "The Voice of Poland"! Sara zachwyciła jurorów, jednak nie przeszła nawet do programów na żywo. Jej uroda i charyzma ciągle jednak hipnotyzuje fanów. Niedawno zaś wydała świąteczny singiel. Czym zaskoczy nas w 2016 roku?

 

Zobacz: Kim jest Sara Girgis, piękna uczestniczka The Voice of Poland? Uwaga, to ostra nastolatka!

9/11
Zosia Zborowska w czerwonym swetrze

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska dała się poznać widzom jako znakomita wokalistka i aktorka w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zajęła wysokie, drugie miejsce. Córka Wiktora Zborowskiego zdobyła sympatię poczuciem humoru i dystansem do swojej osoby. Lubi stroić sobie ze wszystkich żarty, na ściankach robi śmieszne miny. Kocha teatr, a niedawno zagrała w filmie "Słaba płeć". Nie rozmawia o swoim życiu prywatnym, skupia się na karierze. Efekty na razie są świetne!

10/11
Radek Pestka z Top Model  w sesji zdjęciowej
Edytorial ICONIC dla Kaltblut Magazine by Jachyra

Radek Pestka

Radka nie mogło zabraknąć w gronie naszych nominowanych. Wygrał ostatnią edycję "Top Model", ma szansę na międzynarodową karierę, a sesje z jego udziałem ukazują się w zagranicznych magazynach. A to dopiero początek. Wygraną w programie, czyli 100 tysięcy złotych, Radek chce zainwestować w rozwój swojej kariery. I na pewno będą to dobrze wydane pieniądze.

11/11
Marysia Sadowska, Krzysztof Iwaneczko cieszą się ze zwycięstwa w The Voice of Poland
ONS

Krzysztof Iwaneczko

Zwycięzca szóstej edycji "The Voice of Poland" ma zadatki na wielką gwiazdę polskiej sceny. Znakomity, ciepły głos, świadomość, pasja - czego chcieć więcej? Kiedy na przesłuchaniach zaśpiewał utwór "Nieznajomy" Dawida Podsiadło, trenerzy na czele z Edytą Górniak, rozpływali się nad muzykiem. Teraz czekamy na jego debiutancki album. I radiowe przeboje!

 

Zobacz: Tak wyglądało zwycięstwo Krzysztofa w The Voice of Poland