Rolnik szuka żony i Taniec z Gwiazdami Postanie trzecia edycja Rolnik szuka żony Kasia Sokołowska w okularach przeciwsłonecznych Siódma edycja The Voice of Poland za rok
Rolnik szuka żony i Taniec z Gwiazdami
Internet
1/11
Rolnik szuka żony i Taniec z Gwiazdami
Internet

Podsumowań na koniec 2015 roku ciąg dalszy! Jaki program w telewizji oglądaliście najczęściej w mijającym roku? Wybraliśmy dla Was 10 propozycji, choć w redakcji mieliśmy długie dyskusje, które show nominować. W końcu zdecydowaliśmy, że kulinarne programy będą miały osobny plebiscyt, bo jest ich teraz w polskiej telewizji najwięcej.

A zatem... Wolicie, gdy gwiazdy popisują się swoimi talentami tanecznymi? Czy może śledziliście z wypiekami na twarzy, kto wygra Top Model? A może woleliście oglądać miłość rodzącą się miedzy rolnikami i ich wybrankami? Głosujcie na ulubiony show!

Głosowanie potrwa do 28 grudnia (poniedziałek) do 24:00. Wyniki ogłosimy 1. stycznia 2016 roku.

Czas start!

Zobacz: Wybierz polski przebój 2015 roku! ZAGŁOSUJ! Dawid Kwiatkowski prowadzi z MIAŻDŻĄCĄ przewagą!

2/11
Postanie trzecia edycja Rolnik szuka żony
Facebook

Ponad 5 milionów oglądalności "Rolnik szuka żony" to ogromny sukces programu. Rolnicy wybierają partnerki i na oczach widzów okazuje się, czy na końcu będzie ślub czy może jednak para nie pasuje do siebie. Czy właśnie z tym programem spędzaliście niedzielne wieczory?

3/11
Kasia Sokołowska w okularach przeciwsłonecznych

"Twoje oczy są hipnotajzing", "Emejzing", czyli najlepsze powiedzonka Joanny Krupy i kłótnie jurorów w Top Model o to, kto powinien zostać najbardziej obiecującym polskim modelem lub modelką.

Ostatnio wygrał Radek Pestka... Zgadzaliście się z werdyktem?

4/11
Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

A może najlepszy program w tym roku to kolejne edycje Tańca z Gwiazdami? Czyli zabójcza walka o Kryształową Kulę i pokaźny czek. Obolałe mięśnie, złamane palce, i emocje kto odpadnie tym razem - z zaskakującymi zwrotami akcji jak odpadnięcie i powrót Eweliny Lisowskiej, która ostatecznie zwyciężyła w ostatniej edycji show...

5/11
Siódma edycja The Voice of Poland za rok
ONS

The Voice of Poland - umówmy się, śpiewać nie każdy może, ale w tym programie objawiają się takie talenty, że Edyta Górniak z Marią Sadowską mówią, że już mogą iść na emeryturę. A Wy kochacie słuchać, jak młodzi rywalizują na ringu i w nokautach?

6/11
Kto został nowym jurorem Must be the Music?
ONS

Must Be The Music to program, z którego chyba najwięcej talentów zrobiło potem karierę. Zespoły ze swoimi piosenkami, ciekawe osobowości i niebanalne jury z Korą na czele. Czy to właśnie to show kochasz od dziesięciu edycji i jesteś mu wierny?

7/11
Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki, Katarzyna Bujakiewicz w programie "Mali Giganci"

Mali Giganci - zabawne dzieciaki, które pokazują, że nie tylko fajnie śpiewają, tańczą, ale też mają świetne osobowości i rosną na gwiazdy. Na wiosnę znowu zobaczymy Małych Gigantów, a z nimi Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska oraz ich zabawne porównania słowne.

8/11
Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak pozują do zdjęć w finale Mam talent
Eastnews

W Mam talent mogą pokazać się ludzie, który robią świetne choreografie z jojem, teatrzyki z kukiełek czy sztuczki magiczne. I z roku na rok wszyscy są zdziwieni, że jeszcze tyle talentów mamy w Polsce. Czy oglądasz każdy odcinek?

9/11
Aplauz Aplauz finał - goście
East News

W Aplauz, Aplauz dzieci śpiewają z jednym ze członków rodziny, albo opiekunem. Nie chodzi o idealne wykonanie, perfekcyjny występ, a tylko o dobrą zabawę. Mnóstwo wzruszeń i uśmiechu. Familijne show dla całej rodziny. To jest to?

10/11
Jury SuperDzieciak, Dariusz Michalalczewski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Stużyńska, Dawid Kwiatkowski
WBF

W SuperDzieciak występują dzieci, które mają już osiągniecia w sporcie, nauce, tańcu czy śpiewie. Teraz tylko trzeba ocenić, które z nich najbardziej zasługuje na miano SuperDzieciaka? Oglądałeś?

11/11
Uczestnicy programu Kto poślubi mojego syna 2
Facebook

Kto poślubi mojego syna ogląda się chyba głównie po to, żeby się pośmiać. Bo co tu brać na poważnie? Synowie i ich zaborcze mamy, które stawiają pułapki na potencjalne synowe i sugerują synom czy nadają się na ich dziewczyny czy nie...