Wybór imienia dla dziecka to bardzo indywidualna kwestia. W ostatnim czasie sporo gwiazd dołączyło do grona dumnych mam, a dla swoich dzieci wybrały nietypowe i oryginalne imiona! Wśród nich można spotkać te staropolskie, często już zupełnie zapomniane, ale również zagraniczne rodem z hollywodzkich produkcji! Jakie imiona dla swoich ukochanych dzieci wybierały gwiazdy? W ostatnim czasie mamami zostały m. in. Halina Mlynkova, Agnieszka Włodarczyk, Klaudia Halejcio czy Kamila Kamińska. Imię dla córeczki wybrała już także ciężarna Zofia Zborowska. Zobaczcie naszą uroczą galerię z maluchami.

Reklama

Zobacz także: Nikon, Koko, Etiennette, Róża - poznaj najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd!

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Halina Mlynkowa pod koniec czerwca urodziła swojego trzeciego synka. Uroczym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Chłopiec dostał oryginalne imię Leo. W domu czekali na niego kochani starsi bracia - oni otrzymali bardziej tradycyjne imiona, ponieważ Nikodem i Piotr. Szczęśliwa mama pochwaliła się maleństwem dwa dni po porodzie:

Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia!

Instagram @halinamlynkova

Zobacz także: Halina Mlynkova urodziła synka: "Składam na nowo swoje życie już po raz enty"

Kamila Kamińska i Michał Meyer z "Zakochani po uszy" ponad miesiąc temu przywitali na świecie ukochaną córką. Dziewczynka urodziła się trzy tygodnie po tym, jak oficjalnie pochwalili się, że zostaną rodzicami. Córka Kamili Kamińskiej otrzymała imiona Jaśmina Maria.

Zobacz także
Instagram @kamkaminska_official

Zobacz także: Kamila Kamińska urodziła! Aktorka i jej partner Michał Meyer zdradzili płeć i imię dziecka

Klaudia Halejcio długo myślała, jak nazwać córeczkę. W trakcie ciąży zastanawiała się czy imię powinno pasować do nazwiska. Ostatecznie wybrała dla niej piękne imię Nel - po małej bohaterce "W pustyni i w puszczy", ale ulubiona filmowa postać nie była jedynym powodem:

Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel - przyznała w wywiadzie z Party

Instagram @klaudiahalejcio

Zobacz także: Klaudia Halejcio szczerze o macierzyństwie. Pokazała osobisty filmik!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami zaledwie kilka dni temu. Ich ukochany synek otrzymał wyjątkowe imię Milan. Szczęśliwi rodzice pochwalili się pierwszym rodzinnym zdjęciem w sieci.

Witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie ????????❤️ Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC????????????? - zażartowała Małgorzata Rozenek

Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie:

Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk wybrała już imię dla dziecka! "Nigdy nie poznaliśmy osoby o tym imieniu"

Oryginalne imię dla córeczki wybrała także Lara Gessler, która została mamą jesienią 2020 roku. Obok Neny Gessler nie da się przejść obojętnie. O tym, skąd pomysł na takie imię, Lara Gessler opowiedziała w rozmowie z Vivą!:

Zawsze miałam dużo imion męskich, które mi się podobały ale z żeńskimi było dużo trudniej. Na to imię wpadłam przy okazji lektury książki "Kobiety Witkacego". Tam wpadłam na Nenę Witkiewicz - żonę Witkacego - ona w rzeczywistości miała na imię Jadwiga, ale jak potem zaczęłam kopać, to okazało się, że jest takie imię

Instagram @lara_gessler

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona oczekują właśnie narodzin swojego pierwszego dziecka. Niedawno zdradzili, że urodzi im się córeczka, dla której wybrali piękne imię Nadzieja - po babci Zosi Zborowskiej:

Nadzieja ❤️???? tak miała na imię moja Babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. @hannaneves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia bo ja sobie to zaklepałam jako małolata ???? wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ bo inaczej się na mnie wkurzy????????

Reklama

Zobacz także: Zofia Zborowska o ciąży: "Zderzyłam się z diagnozą, która mnie zmroziła"

Reklama
Reklama
Reklama