Nowa piosenka Sylwii Grzeszczak - Tamta dziewczyna. Teledysk - youtube

Już jest nowa piosenka i teledysk Sylwii Grzeszczak. W takiej wersji jej jeszcze nie widzieliście!

Nowa piosenka Sylwii Grzeszczak - Tamta dziewczyna. Teledysk - youtube

Sylwia Grzeszczak nagrała nowy SINGIEL I TELEDYSK! Wokalistka po urodzeniu 5 grudnia 2015 roku córeczki Bogny wróciła do pracy. Nowym utworem pod tytułem „Tamta dziewczyna” Sylwia Grzeszczak podsumowuje swoją karierę.

Wokalistka niedawno obchodziła swoje 27. urodziny i zaczęła nowy etap w życiu. Założyła rodzinę i mniej koncertuje. Czy dojrzała też muzycznie? Dwa ostatnie albumy Grzeszczak „Sen o przyszłości” i „Komponując siebie” uzyskały status potrójnej platynowej płyty, wszystkie single były wysoko na listach przebojów.

Nowy teledysk i wideo Sylwii Grzeszczak wideo

Czy "Tamta dziewczyna" będzie również hitem?

Na pewno jest podeklscytowanie, przerwa po latach. Cieszę się, że wracam z takim singlem. Jest on inny, niż to co robiłam dotychczas, ale mam nadzieję, że się spodoba - powiedziała w radiu RMF FM Sylwia Grzeszczak.

Posłuchajcie i oceńcie.

 

 

Sylwia Grzeszczak - "Tamta dziewczyna", singiel promujący nowy album, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2016 roku. Słowa: Liber, muzyka S.Grzeszczak. Scenariusz i Reżyseria: Olga Czyżykiewicz
Zdjęcia: Przemysław Jękosz.

 

Sylwia Grzeszczak pierwszy raz publicznie da koncert po ciąży na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie (Opera Leśna) już 27 maja w piątek podczas koncertu platynowego, w którym wystąpi jako gość specjalny. Zaśpiewa nowy singiel i swoje przeboje! Już nie możemy się doczekać.

SuperHit Festiwal trwa od 27 do 29 maja i zagra na nim mnóstwo gwiazd. Sylwia Grzeszczak uczestniczyła w nim co roku albo z piosenką, która najczęściej była puszczana w radio, albo odbierała platynowe płyty. Teraz po przerwie wystąpi dla swoich fanów.

Zobacz także: Agnieszka i Grzegorz Hyży na konferencji Polsat SuperHit Festiwal! Ależ oni się kochają ZDJĘCIA

 

Sylwia Grzeszczak w nowym teledysku wygląda drapieżnie.

Nowy teledysk Sylwii Grzeszczak - Tamta dziewczyna

 

Sylwia Grzeszczak w teledysku występuje z Konradem Pondo, który gra w serialu "Szkoła"

Nowy teledysk Sylwii Grzeszczak - Tamta dziewczyna

 

Prawda, że Sylwia Grzeszczak po ciąży jest hot.

Nowy teledysk Sylwii Grzeszczak - Tamta dziewczyna

 

Sylwia Grzeszczak i Liber są małżeństwem prawie dwa lata.

Sylwia Grzeszczak i Liber na Telekamerach
ONS

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32