Nioxin Diaboost
serwis prasowy
Newsy

NIOXIN Diaboost na objętość włosów

Dowiedzcie się więcej o nowym produkcie!
Moim ostatni odkryciem jest preparat Nioxin Diaboost. Mam wrażenie, że na długo pozostanie moim najlepszym przyjacielem. Używam go od jakiegoś czasu i rzeczywiście działa. Oprócz tego, że moje włosy zyskują objętość, to Nioxin Diaboost poprawia ich kondycję. Są zdrowsze, bardziej elastyczne i jest ich więcej!

O produkcie:
Nioxin Diaboost zwiększa średnicę włosów, jednocześnie pogrubiając je u nasady**. Efekt pogrubienia i zwiększonej objętości włosów jest natychmiastowy. Już jednorazowe zastosowanie produktu sprawia wrażenie, że jest ich nawet do 11 000 więcej***. Produkt tworzy na powierzchni włosa „włókniste rusztowanie“, co znacząco zwiększa jego średnicę. NIOXIN Diaboost dogłębnie wnika we włosy, kompleksowo je pielęgnując i zwiększając ich podatność na układnie. Kuracja wzmacnia włosy, a także skutecznie chroni je przed łamliwością.

** Przy codziennym stosowaniu u nasady włosów.
*** Odnosi się do głowy, na której znajduje średnio 100 000 włosów, w porównianiu z głową o takiej samej liczbie włosów nie poddanych kuracji.


Cena ok. 109 złotych
Kobieta z krótkimi włosami
©Amir Kaljikovic/Fotolia.com
Fleszstyle
Fryzury z krótkich włosów – jak się uczesać na wigilię?
Z krótkich włosów możesz zrobić zachwycające fryzury na wieczór wigilijny. Potrzebujesz pianki do włosów, grzebyka z gęstymi ząbkami, lokówki i prostownicy.

Z krótkich włosów możesz zrobić zachwycające fryzury na wieczór wigilijny. Potrzebujesz pianki do włosów, grzebyka z gęstymi ząbkami, lokówki i prostownicy. Fryzury z krótkich włosów na wigilię – jak się uczesać? Z krótkich włosów także można zrobić elegancką fryzurę. Jak wykonać uczesanie?   1) Podkręcone końcówki – w krótkich włosach możesz podkręcić końcówki. Na początku nanieś na włosy piankę do włosów i odczekaj kilka minut aż wyschną. Następnie za pomocą lokówki zakręć grubsze końcówki włosów pod spód. Po chwili rozpuść je i palcami delikatnie potargaj. Włosy będą podniesione u nasady - optycznie będzie wydawać się, że jest ich więcej. Jeśli nie chcesz używać lokówki możesz zastosować wałki, które należy założyć na noc, bądź kilka godzin przed kolacją wigilijną. Po tym czasie zdejmij je z włosów, a następnie opuszkami palców roztargaj kosmyki. Fryzurę utrwal lakierem.   2) Proste włosy – jeśli chcesz uzyskać prostą fryzurę użyj prostownicy. Przed jej użyciem spryskaj włosy płynem ochraniającym je przed wysokimi temperaturami, a po chwili każde z wydzielonych pasm zacznij prostować. U nasady głowy natapiruj je i spryskaj mocnym lakierem do włosów.   3) Podniesione u nasady – włosy podniesione u nasady wyglądają estetycznie, szczególnie u pań z krótkimi włosami. By uzyskać bujną fryzurę zacznij od przodu głowy lekko tapirować kosmyki włosów od nasady aż po końce. Następnie, całość delikatnie przeczesz i spryskaj lakierem . 

Kobieta z pięknymi włosami
©Valua Vitaly/Fotolia
Fleszstyle
Jak zwiększyć objętość włosów bez tapirowania
Objętość włosów można zwiększyć poprzez tapirowanie ich. Ten zabieg uszkadza jednak ich strukturę i sprawia, że stają się łamliwe i matowe. Na szczęście są też bezpieczniejsze sposoby na puszyste włosy, np. modelowanie ich lub stosowanie kosmetyków i domowych sposobów na zwiększenie objętości włosów.

Objętość włosów można zwiększyć poprzez tapirowanie ich. Ten zabieg uszkadza jednak ich strukturę i sprawia, że stają się łamliwe i matowe. Na szczęście są też bezpieczniejsze sposoby na puszyste włosy, np. modelowanie ich lub stosowanie kosmetyków i domowych sposobów na zwiększenie objętości włosów. Suszenie i podkręcanie włosów Aby zwiększyć objętość włosów , należy wymodelować fryzurę tak, żeby u nasady włosy były uniesione. Można to zrobić za pomocą szczotki do modelowania włosów i suszarki: susząc włosy, trzeba unosić je na szczotce tuż przy skórze i delikatnie podkręcać. Można także suszyć włosy suszarką z głową spuszczoną w dół. Innym sposobem jest zakręcenie podsuszonych, ale wciąż wilgotnych włosów na dużych wałkach. Włosy powinny być zawinięte na wałkach aż do nasady. Z wałkami można pójść spać i zdjąć je rano lub wysuszyć suszarką nawinięte na nie włosy. Żeby utrwalić efekt większej objętości, warto zastosować lakier do włosów. Kosmetyki i akcesoria zwiększające objętość włosów Włosy będą wyglądały na bardziej gęste, jeśli do mycia głowy użyjemy szamponu zwiększającego objętość włosów. Do układania włosów można używać pianek zwiększających objętość. Natychmiastowy efekt gęstszych włosów można natomiast uzyskać dzięki zastosowaniu pudru do włosów.   Jeśli fryzura wymaga dużej objętości, np. ma to być fryzura w stylu lat 60., można użyć gąbki do włosów. Można stosować ją pod rozpuszczone włosy i do koków (w postaci wypełniacza do koków). Domowe sposoby na zwiększenie objętości włosów Objętość włosów można też zwiększyć dzięki domowym sposobom ich pielęgnacji, np. płukance piwnej. Wystarczy przed myciem włosów opłukać je w szklance (ok 200 ml) niefiltrowanego piwa i założyć foliowy czepek. Po 20 minutach można umyć głowę...

kobieta myjąca włosy
© gpointstudio/Fotolia.com
Fleszstyle
Jak myć włosy metodą OMO?
Mycie włosów metodą OMO to świetny sposób na pielęgnację niesfornych, wysokoporowatych włosów. Zajmuje trochę więcej czasu niż tradycyjne mycie, ale efekt miękkich i nawilżonych włosów jest tego wart.

Mycie włosów metodą OMO to świetny sposób na pielęgnację niesfornych, wysokoporowatych włosów. Zajmuje trochę więcej czasu niż tradycyjne mycie, ale efekt miękkich i nawilżonych włosów jest tego wart.   Nazwa metody to akronim stworzony z trzech kolejnych etapów, czyli odżywiania, mycia i ponownego odżywiania. Kto powinien stosować metodę OMO Mycie włosów metodą OMO jest wskazane dla posiadaczek włosów zniszczonych i przesuszonych, które mają tendencję do puszenia się. Najczęściej ten problem dotyczy włosów wysokoporowatych, czasem także i tych o średniej porowatości. Niskoporowate włosy mogą być zbyt dociążone, a przez to sprawiać wrażenie oklapniętych i nieświeżych. Metoda OMO to także recepta na włosy przesuszone na całej długości, ale przetłuszczające się u nasady. Efekty mycia włosów metodą OMO Metoda OMO pozwala na: dociążenie puszących się włosów, ochronę włosów przed nadmiernym wysuszeniem przez szampon, odżywienie i nawilżenie włosów, wzmocnienie włosów i uodpornienie ich na urazy mechaniczne. Mycie włosów metodą OMO – krok po kroku O – odżywianie Zanim przejdziesz do odżywiania, zwilż włosy na całej długości. Nałóż odżywkę na długość włosów omijając nasadę. Ten etap ma przede wszystkim na celu zabezpieczenie końcówek przed silnym działaniem szamponu do mycia. Odżywka na tym etapie nie musi być z górnej półki. Jeżeli masz jakiś nieudany zakup, ale do tej pory nie zdecydowałaś się nietrafionej odżywki wyrzucić, świetnie sprawdzi się w tej fazie mycia. Zamiast drogeryjnej odżywki można też nałożyć samodzielnie przygotowany specyfik np. na bazie jajka, banana czy awokado. Dobrze sprawdzi się także nałożenie oleju do włosów . Nie spłukuj włosów.   M – mycie Na czubek głowy nałóż szampon rozcieńczony w wodzie. Używanie...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner