Fani "Listów do M." bardzo dobrze pamiętają Kostka — uroczego chłopca, który pojawił się w pierwszej części serii. Filmowy syn Macieja Stuhra podbił serca widzów. Zagrał go Jakub Jankiewicz, który pojawił się na planie w wieku zaledwie ośmiu lat. Sukces produkcji z 2011 roku sprawił, że dziecięcy aktor szybko stanął przed interesującymi ofertami. Dzięki debiutowi na wielkim ekranie Jakub Jankiewicz wygrał casting do serialu "M jak miłość" i przez sześć lat wcielał się w rolę przyjaciela Mateusza Mostowiaka. Niedawno dołączył też do obsady serii "Korona królów. Jagiellonowie". Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje filmowy Kostek?

Reklama

Kostek z "Listów do M." pozbył się długich włosów

Znany z roli Kostka w "Listach do M." Jakub Jankiewicz wiąże swoją przyszłość z aktorstwem. Młody gwiazdor od dwóch lat jest studentem Akademii Teatralnej w Warszawie. 20-latek już pojawił się w takich produkcjach jak "Prosto w serce", "Chichot losu", "Babilon. Raport o stanie wojennym", a także niemiecko-brytyjskim filmie "Dzieci z Windermere" Michaela Samuelsa. Ma na koncie także szereg występów gościnnych w takich serialach jak "Ojciec Mateusz", "Echo serca", "Król", "Strażacy", "Na sygnale", "Bez tajemnic", "Komisarz Alex", "Hotel 52", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" czy też "Czas honoru".

Zobacz także: Zdenerwowana Joanna Brodzik uderza w celebrytów. „To powinno być karalne”

Jakub Jankiewicz
Jakub Jankiewicz PIOTR FOTEK/REPORTER

Jakub Jankiewicz jest aktywny w mediach społecznościowych, a jego profil na Instagramie obserwuje blisko 15 tysięcy użytkowników. W listopadzie aktor wywołał szok metamorfozą. Od początku swojej kariery filmowej, "Kostek" był kojarzony z burzą kędzierzawych włosów. Młody gwiazdor postanowił je ściąć!

Zobacz także

Aktor podzielił się z fanami efektami sesji po wizycie u fryzjera. Trzeba przyznać, że przeszedł wielką przemianę i dzisiaj wygląda zupełnie inaczej. Fani chyba jednak nie będą musieli długo przekonywać się do jego nowego wyglądu.

Wow.
Ale hotówa.
Kostku...
Za nic w świecie bym cię nie poznał.

Zobacz także: Magdalena Cielecka schudła osiem kilogramów. "Zaczęłam słabnąć"

Reklama

Od premiery pierwszej części "Listów do M." minęło już 12 lat. Myślicie, że zobaczymy jeszcze Jakuba Jankiewicza w innych produkcjach na wielkim ekranie? Niedawno pisaliśmy również, jak zmienił się Mikołaj Radwan z "Tato, a Marcin powiedział".

Jakub Jankiewicz
Jakub Jankiewicz Instagram/@jankiewiczofficial
Jakub Jankiewicz
Jakub Jankiewicz Pawel Wodzynski/East News
Jakub Jankiewicz
Jakub Jankiewicz Instagram/@jankiewiczofficial
Reklama
Reklama
Reklama