Żona Jacka Borkowskiego nie żyje
Newsy

Nie żyje żona Jacka Borkowskiego. "To był gwałtowny atak, bez szans na powodzenie"

Nie żyje żona Jacka Borkowskiego. "To był gwałtowny atak, bez szans na powodzenie"

Tragiczna wiadomość. Zmarła ukochana żona Jacka Borkowskiego, Magdalena. Miała zaledwie 45 lat! Okazało się, że chorowała na białaczkę.

Partnerka Jacka Borkowskiego pierwszy raz o ich związku! Czym podbił jej serce?

Żona Jacka Borkowskiego nie żyje

Aktor, znany m.in. z serialu “Klan”, poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku:

Słońce moje zgasło - napisał znany aktor.

Jak pisze se.pl, Magdalena trafiła miesiąc temu do szpitala z wysoką temperaturą. Okazało się, że ma białaczkę... Jacek Borkowski w rozmowie z Super Expressem zdradził, że choroba żony była dla nich ogromnym zaskoczeniem.  Ich dramat  rozpoczął się zaledwie kilka tygodni temu.

Nie chorowała, to się stało w ciągu trzech tygodni, odmiana złośliwej białaczki, nie wiadomo skąd - powiedział Borkowski. To był gwałtowny atak, bez szans na powodzenie.

 
 

SŁOŃCE moje zgasło...

Posted by Jacek Borkowski on Saturday, January 16, 2016

 

Jacek i Magdalena byli małżeństwem od 2009 roku. Poznali się 7 lat wcześniej. Mają dwójkę dzieci - Magdę i Jacka.

To takie trudne. Nie mogę się z tym pogodzić. W niedzielę (17 stycznia) obchodzilibyśmy siódmą rocznicę ślubu - mówi Borkowski dla Fakt24. I dodaje… – Muszę żyć dalej. Mam dwójkę małych dzieci. Trzeba je wychować.

Według se.pl, pogrzeb odbędzie się w czwartek, 21 stycznia pod Zieloną Górą.

 

Aktora w trudnych chwilach wspiera m.in. jego córka, Karolina Borkowska, która na Facebooku zamieściła zdjęcie z opisem "Przetrwamy i damy radę..."

 

 

Przetrwamy i damy radę...[*]

Posted by Karolina Borkowska on 17 stycznia 2016

 

Całej rodzinie pana Jacka Borkowskiego serdecznie współczujemy…

 

Jacek Borkowski z żoną
East News

 

Jacek Borkowski z żoną i z dziećmi
East News

 

Magdalena Ogórek na wakacjach
Newsy
Magdalena Ogórek pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Kogo wam przypomina?
Porównanie jej fanow może zaskoczyć...

O Magdalenie Ogórek Polacy usłyszeli podczas prezydenckiej kampanii wyborczej. Wtedy kandydatka SLD nie schodziła z pierwszych stron gazet, a na temat jej wypowiedzi i stylu rozpisywały się wszystkie portale. Po burzliwych kilku miesiącach Magdalena Ogórek postanowiła wyjechać na wakacje. Zdjęciami z zagranicznych wojaży pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku. Oczywiście nie zabrakło też selfie, a fani porównali kandydatkę na prezydenta do... Angeliny Jolie ! Nie da się ukryć, że obie są pięknymi kobietami, ale czy rzeczywiście widać podobieństwo? Oceńcie sami! Zobacz:  Anna Dereszowska jak Angelina Jolie. Zdecyduje się na usunięcie jajników?   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Magdalena Ogórek on  25 sierpnia 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Magdalena Ogórek on  25 sierpnia 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Magdalena Ogórek on  25 sierpnia 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];...

Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Madgalena Różczka z kartkami z napisem #BudzimySebastiana
Facebook
Newsy
Gwiazdy wspierają akcję "#BudzimySebastiana" - Mucha, Zielińska, Różczka. Na co gwiazdy zbierają pieniądze?
Gwiazdy wspierają akcję "#BudzimySebastiana" - Mucha, Zielińska, Różczka. Na co gwiazdy zbierają pieniądze?

Anna Mucha, Magdalena Różczka,  Katarzyna Zielińska i wiele innych gwiazd zaangażowały się w akcję #BudzimySebastiana. Jej organizatorzy zbierają pieniądze na leczenie 20-letniego Sebastiana, który od ponad roku jest w śpiączce. Chłopak przez ostatnie miesiące przebywał w klinice Budzik, gdzie mógł liczyć na pomoc lekarzy i rehabilitantów. Pobyt w klinice Ewy Błaszczyk dobiegł jednak końca i Sebastian wrócił do domu. Potrzebne były pieniądze na zapewnienie mu odpowiednich warunków oraz opłacenie jego rehabilitacji. Wtedy do akcji włączyły się gwiazdy! Gwiazdy pomagają w akcji #BudzimySebastiana Już od kilku tygodni na kontach społecznościowych gwiazd pojawiają się zdjęcia znanych aktorek z kartką #BudzimySebastiana. Rodzice chłopca założyli konto dla osób, które chciałyby pomóc im zapewnić Sebastianowi odpowiednie warunku w domu i opłacić lekarzy. Jak udało nam się ustalić, Sebastian zakwalifikował się do leczenia w Japonii, dlatego teraz rodzice zbierają pieniędzy na jego transport i pobyt tam.  Joanna Sarapata w akcji #BudzimySebastiana Kto jeszcze wspiera akcję? Jacek Rozenek, Anna Czartoryska czy duet Paprocki&Brzozowski. Do akcji dołączyła malarka Joanna Sarapata, która zaoferowała niezwykłą pomoc. Namaluje obraz na zamówienie dla osoby, które zdecyduje się przekazać pieniądze na leczenie chłopca. Artystka chce namalować portret w formacie 200/70. Można więc pomoc potrzebującemu Sebastianowi i dostać dzieło!   Joanna Sarapata - sesja w Vivie Obrazy Joanny Sarapaty można zamawiać  w Galerii Quadrilion www.quadrilion.pl. Galeria przyjmie zamówienie i będzie się kontaktować bezpośrednio z artystką. Zamówienia należy kierować na adres galerii: carmen.tarcha@quadrilion.pl, info@quadrilion.pl, można też skontaktować się telefonicznie  +48 22 522 78 78 Adres: Galeria Quadrilion ul. Mokotowska 59...

Jak teraz wygląda Jacek Łągwa?
ONS
Newsy
Pamiętacie Jacka Łągwę z Ich Troje? Dziś ciężko go rozpoznać!
Co się stało z twórcą największych hitów Ich Troje?

Nasi idole sprzed lat mocno się zmieniają. Ostatnią dużym zainteresowaniem cieszyły się nowe zdjęcia Agnieszki Pilaszewskiej , czyli słynnej Aliny Krawczyk z "Miodowych lat". Zobacz: Pamiętacie Alinę Krawczyk z „Miodowych lat”? Teraz jest nie do poznania! Niedawno w Zielonej Górze odbył się festiwal Disco pod Gwiazdami, na którym swój jubileusz świętowała grupa Ich Troje. Na scenie nie mogło zabraknąć Michała Wiśniewskiego oraz Jacka Łągwy - kompozytora i tekściarza, który zawsze pozostawał w cieniu czerwonowłosego wokalisty. Widzowie i fani zespołu mogli przeżyć mały szok na widok Łągwy, który zapuścił brodę i... osiwiał. Słuchacie jeszcze "Ich Troje"? Zobacz: Była gwiazda Ich Troje szczerze o występie grupy na Eurowizji. To nie są miłe wspomnienia     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Marta Milan on  17 sierpnia 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Marta Milan on  17 sierpnia 2015 Jacek Łągwa kilka lat temu:  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner