Nie żyje Przemysław Maciołek
East News

Nie żyje Przemysław Maciołek - założyciel grupy "Poluzjanci". Miał 49 lat

Nie żyje Przemysław Maciołek
East News

Smutna informacja ze świata muzyki. Nie żyje Przemysław Maciołek - założyciel popularnej grupy "Poluzjanci". Miał 49 lat. Muzyk zmarł w wyniku ciężkiej choroby. Rodzina i najbliżsi przyjaciele z zespołu, m.in. Kuba Badach, są pogrążeni w żałobie:

 

Z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 16.11.2015, o godzinie 19:35, w wyniku ciężkiej choroby, odszedł od nas nasz przyjaciel Przemek Maciołek. Kochany, dziękujemy Ci za wszystko. Za założenie zespołu, za lata bezinteresownej przyjaźni, za niezłomny charakter, za poczucie humoru i za wszystkie dźwięki, które mieliśmy zaszczyt z Tobą stworzyć. Twój heroizm w walce z chorobą był godny największego podziwu. Odchodzisz, ale dobrze wiesz, że zostaniesz z nami na zawsze. Dziękujemy za wspaniałą i niezapomnianą podróż. Do zobaczenia po drugiej stronie. Przemysław Maciołek 14.09.1966 - 16.11.2015

Przemysła Maciołek był absolwentem Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. W 1995 roku  założył grupę Polucjanci, która z czasem zmieniła nazwę na Poluzjanci. Muzyk był współautorem takich piosenek jak "Prosta piosenka", "On i ona".

 

Z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 16.11.2015, o godzinie 19:35, w wyniku ciężkiej choroby, odszedł od nas nasz...

Posted by Poluzjanci on 16 listopada 2015

Przemysław Maciołek miał 49 lat

Przemysław Maciołek nie żyje
East News

Więcej na temat Przemysław Maciołek
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44