Emma Corrin zagra księżną Dianę

Netflix: Tak wygląda księżna Diana w serialu "The Crown". Kto ją zagra?

Emma Corrin zagra księżną Dianę

Od kilku tygodni trwają pracę nad kolejnym sezonem hitowego serialu "The Crown", który można oglądać wyłącznie na platformie Netflix! Kilka miesięcy temu podano, że księżną Dianę w serialu opowiadającym o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej zagra Emma Corrin! Dziś możemy oglądać pierwsze fotki z planu. Podobieństwo bohaterki do królowej ludzkich serc jest imponujące!

Emma Corrin jako księżna Diana w "The Crown"

Aktualnie na Netfliksie możemy zobaczyć już trzy sezony hitowej produkcji "The Crown". A ponieważ jest w dużej mierze serial historyczny, prawie wszyscy z niecierpliwością czekają, aż na ekranie pojawi się oczywiście księżna Diana! Dlaczego prawie? Wedle wszelkich plotek książę Harry miał zagrozić producentom, że powstrzyma produkcję, jeśli zostanie poruszona historia miłości jego mamy i taty, czyli księcia Karola. Najwidoczniej jego ostrzeżenia nie zrobiły wrażenia na ekipie i tak oto Emma Corrin od kilku tygodni pracuje na planie serialu!

Kim jest Emma Corrin?  To 24-letnia, debiutująca aktorka, która na swoim koncie ma głównie epizody i role drugoplanowe. Co ciekawe, ma 173 cm wzrostu - dokładnie tyle, co księżna Diana. Kiedy otrzymała rolę Lady Di na swoim Instagramie, napisała:

Jestem przyklejona do serialu i wieść, że stanę się częścią tak utalentowanej aktorskiej rodziny jest do mnie nie dotarła. Księżna Diana była ikoną, a jej wpływ na świat był znaczący i inspirujący. Praca na planie produkcji Petera Morgana to świetna okazja na jej bliższe poznanie i postaram się oddać jej sprawiedliwość - napisała na swoim Instagramie.

Podobieństwo młodej aktorki do księżnej Diany jest uderzające, co zauważyli już fani na całym świecie. Sami zobaczcie zdjęcia z planu, na których widać Emmę wystylizowaną na Lady Di! Czekacie na nowe odcinki serialu? Bo my bardzo!

Emma Corrin zagra księżną Dianę

Emma Corrin zostanie międzynarodową gwiazdą?

Emma Corrin zagra księżną Dianę

Co za podobieństwo!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Idênticas! Foram divulgadas as primeiras fotos de Emma Corrin caracterizada como a Princesa Diana para a 4ª temporada de The Crown. Ao lado de Josh O’Connor, que viverá o príncipe Charles, a atriz gravou na Espanha as suas primeiras cenas, que remeterão a época de sua primeira turnê real com o primogênito William. Além dela, Gillian Anderson também já começou a filmar sua aparição na série. Para os que não sabem, ela interpretará a famosa líder política Margaret Thatcher. Ainda não há previsão de lançamento para o quarto ano. #thecrown #season4 #emmacorrin #princessdiana #ladydiana #ladydi #joshoconnor #princecharles #gilliananderson #margaretthatcher #thexfiles #sexeducation #oliviacolman #clairefoy #queenelizabeth #helenabonhamcarter #vanessakirby #princessmargaret #tobiasmenzies #mattsmith #princephillip #netflix #netflixbrasil #england #news #noticias #series #theroyalfamily

Post udostępniony przez @tvspotlight (@tvspotlight)

 

Więcej na temat Księżna Diana
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23