Natalia Siwiec z córką! Natalia Siwiec z córką na hulajnodze elektrycznej Natalia Siwiec z córką na hulajnodze elektrycznej Natalia Siwiec z córką na hulajnodze elektrycznej Natalia Siwiec z córką na hulajnodze elektrycznej
Natalia Siwiec z córką!
1/5
Natalia Siwiec z córką!

 

Natalia Siwiec z mężem i córką bawili się w ostatnio w Sopocie. Na miejscu byli również paparazzi, którzy zrobili niepokojące zdjęcia. Natalia i Mariusz wozili córeczkę na elektrycznej hulajnodze... bez żadnego zabezpieczenia!

Choć przejażdżka odbywała się na parkingu, a w pobliżu nie było żadnych innych kierowców, to i tak zachowanie rodziców może wydawać się niezrozumiałe. Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Natalia Siwiec w drugiej ciąży? Wszystko jest już jasne

 

2/5
Natalia Siwiec z córką na hulajnodze elektrycznej

 

Na hulajnodze siedzieli wszyscy - z tyłu mąż Natalii, potem Natalia, a na jej kolanach córeczka, Mia. 11-miesięczna dziewczynka nie była zabezpieczona. Nie miała żadnego kasku, ani ochraniaczy. Choć na pewno jechali bardzo powoli, wystarczyłaby chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe!

 

Zobacz: Natalia Siwiec już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę! Wygląda lepiej?

 

3/5
Natalia Siwiec z córką na hulajnodze elektrycznej

 

Cała trójka bawiła się świetnie na elektrycznym dwukołowym pojeździe, ale brak zabezpieczenia u malutkiej rzuca się w oczy! Czy Natalia powinna tak ryzykować? Na szczęście nikomu nic się nie stało, uff!

 

4/5
Natalia Siwiec z córką na hulajnodze elektrycznej

 

Przejażdżka trwała chwilę, a potem Mia wróciła do bezpiecznego i luksusowego wózka! 

 

5/5
Natalia Siwiec z córką na hulajnodze elektrycznej

 

Natalia Siwiec jest zakochana i bardzo oddana swojej córce. W Sopocie najwidoczniej trocho ją poniosło. Mamy nadzieję, że to jednorazowa sytuacja, a jednocześnie nauczka na przyszłość, żeby zawsze pamiętać o bezpieczeństwie!

 

Zobacz: QUIZ: Poznaj gwiazdę po... mamie! Tylko prawdziwi fani zdobędą więcej niż 50 % punktów!

Więcej na temat Natalia Siwiec