TYLKO U NAS! Jak udało nam się dowiedzieć, Natalia Jakuła i Tomasz Iwan najprawdopodobniej nie są już parą! Według naszych informacji trenerka fitness oraz prezenterka (znana m.in. ze stacji VIVA Polska i 4fun.tv) oraz piłkarz i dyrektor polskiej reprezentacji do 2018 roku mają poważny kryzys i od miesiąca nie mieszkają ze sobą.Należy zauważyć, że na Instagramie Natalii od ponad roku nie pojawiło się żadne zdjęcie z Iwanem.

Reklama

Natalia Jakuła i Tomasz Iwan mają kryzys!

Natalia i Tomasz byli parą przez kilka lat. Często pojawiali się razem na wszelkich imprezach. W 2016 roku ogłosili światu, że zostaną rodzicami. W marcu 2017 roku urodził im się syn, Wiktor. Chłopiec jest oczkiem w głowie słynnych rodziców.

Teraz okazuje się, że od kilku tygodni już nie są ze sobą, co więcej, od miesiąca już nie mieszkają razem.

Natalia i Tomasz mają kryzys, nie mieszkają ze sobą. Ciężko powiedzieć, czy uda im się go pokonać - mówi osoba z otoczenia pary.

Ostatni raz razem byli widziani podczas Balu Mistrzów Sportu w styczniu 2018 roku. Rok temu, w maju, Natalia wrzuciła ostatnie zdjęcie z Tomaszem i Iwanem ze spotkania z parą prezydencką. Wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Para nie miała ślubu. Pozostaje trzymać za nich kciuki!

Zobacz także

To jedno z ostatnich ich wspólnych zdjęć.

Natalia i Tomasz tworzyli udany związek. Często razem podróżowali po świecie.

Natalia jest nie tylko prezenterką, ale również wprowadziła do Polski innowacyjną formę treningu, tzn. bungee fitness! To ćwiczenia, wykonywane na specjalnych linach.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama