Rewolucja w programie Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom" znika z anteny! Kiedy Polsat wyemituje kolejny odcinek programu?

Rewolucja w programie Nasz nowy dom

Zła wiadomość dla fanów programu "Nasz nowy dom"! Niestety, dziś wieczorem Polsat nie wyemituje kolejnego odcinka produkcji. Do tej pory program prowadzony przez Katarzynę Dowbor był pokazywany dwa razy w tygodniu w środy i w czwartki. Wczoraj, 26 września, widzowie zobaczyli 149 odcinek "Naszego nowego domu" w którym został przeprowadzony remont mieszkania pani Ani i jej syna. Dziś Polsat miał wyemitować kolejną odsłonę programu, jednak tak się nie stanie. Dlaczego?

Dlaczego widzowie nie zobaczą dziś "Naszego nowego domu"?

Okazuje się, że program "Nasz nowy dom" nie zostanie dziś wyemitowany ze względu na transmisję meczu siatkówki mężczyzn. 26 września wieczorem odbędzie się półfinał Mistrzostw Europy 2019 w którym reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowenią. Sportowe wydarzenie będzie pokazywane na antenie Polsatu dlatego w tym czasie widzowie nie zobaczą programów i seriali, które były zaplanowane na czwartowy wieczór- wiadomo już, że dziś nie zostanie także  wyemitowany m.in. serial "Przyjaciółki". A kiedy widzowie zobaczą 150. odcinek "Naszego nowego domu"? Okazuje się, że emisja  nowego odcinka jest zaplanowana na środę 2 października. 

Żałujecie, że Polsat nie pokaże dziś nowej odsłony programu "Nasz nowy dom"? Będziecie oglądać transmisję meczu Polska-Słowenia?

Przypominamy, że tydzień temu mogliśmy zobaczyć odcinek w którym Katarzyna Dowbor i jej ekipa wyremintowali mieszkanie pani Justyny. Niestety, po emisji programu w sieci pojawiła się bardzo smutna informacja o śmierci kobiety. Pani Justyna zmarła dwa miesiące po przeprowadzonym remoncie.

Zobacz także: Uczestniczka "Nasz nowy dom" zmarła na nowotwór złośliwy. Co się stanie z jej córkami?

Dziś nie zobaczymy nowego odcinka programu "Nasz nowy dom".

Rewolucja w programie Nasz nowy dom

 

Więcej na temat Polsat Nasz Nowy Dom
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48