Robert Lewandowski w granatowej koszuli

Który z panów był najlepiej ubrany w 2015 roku? W czołówce piłkarze, ale nie tylko...

Robert Lewandowski w granatowej koszuli

Grzegorz Krychowiak najlepiej ubranym mężczyzną w 2015 roku według Playboya! Magazyn dla panów, jak co roku, zrobił przegląd stylowych mężczyzn, a na szczycie znalazł się sportowiec, którego płaszcz niedawno zrobił furorę w sieci. Kto jeszcze znalazł się na tej liście?

Najlepiej ubrani mężczyźni 2015 roku według Playboya

Drugie, równie zaszczytne miejsce zajął Alexi Lubomirski. Większości z Was nie trzeba tego Pana przedstawiać - jego fotografie wielokrotnie były doceniane przez branżę modową i prestiżowy magazyn Vogue. Swoim dopracowanym stylem znalazł się w czołówce najlepiej ubranych mężczyzn w kraju.

 

Alexi Lubomirski - stylizacja

 

Trzecie miejsce może zaskoczyć, a zajął je Adam Nawałka - trener i selekcjoner polskiej reprezentacji piłki nożnej. Przez magazyn Playboy został doceniony za nonszalancję i niezwykłą elegancję. Podoba Wam się jego styl?

 

Adam Nawałka - stylizacja

Adam Nawałka na Gali VIP Pucharu FIFA w Polsce
ONS

 

Czwarte miejsce zajął bloger Maciej Zaręba, który wyczucie stylu ma we krwi. Piąte miejsce z kolei należy do Szczepana Twardocha.

 

Szczepan Twardoch - stylizacja

Szczepan Twardoch - stylizacje

 

W zestawieniu nie mogło zabraknąć oczywiście Rafała Maślaka, który zajął 6. miejsce i Roberta Lewandowskiego tuż za nim. A Waszym zdaniem, który z tych Panów ma najlepszy gust?

 

Zobacz: Pogodynek z TVN chce być jak Grzegorz Krychowiak? Wojna na płaszcze z futerkiem!

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41