Grzegorz Krychowiak, Zbigniew Boniek
Instagram/ons.pl

Spytaliśmy Zbigniewa Bońka, co tak naprawdę myśli o Grzegorzu Krychowiaku!

Grzegorz Krychowiak, Zbigniew Boniek
Instagram/ons.pl

Grzegorz Krychowiak jest niewątpliwie najmodniej ubranym i najbardziej "wygadanym" polskim piłkarzem. Zachowuje się tak, jakby cały świat do niego należał! Wiemy, co myśli na ten temat Zbigniew Boniek!

 

Kiedy Kuba Wojewódzki spytał "Krychę", czy ma świadomość, że jest najprzystojniejszy w Reprezentacji Polski, ten odpowiedział mu, że owszem i roześmiał się perliście. Niedawno też Krychowiak wdał się w zabawną wymianę zdań na temat swojego płaszcza z kołnierzem z lisa. Kiedy Zbigniew Boniek spytał go na Twitterze, czy "męskich płaszczów nie było?", Krychowiak odparował: "Jeśli prezes zadaje to pytanie, to nie jest jeszcze prezes gotowy, by iść ze mną na zakupy do Paryża". Czy Prezes PZPN obraził się na te słowa? Magazyn "Flesz", zadał mu to pytanie!

"Krychowiak to człowiek miły, bardzo otwarty, pewny siebie i swoich umiejętności. A jego poczucie humoru i brak kompleksów pokazuje, że nie ma typowo polskiej mentalności", mówi Zbigniew Boniek.

Polska, Paryż, Sewilla - tu mieszka Krychowiak

Mentalność Grzegorza ukształtowała Francja, dokąd wyjechał, kiedy miał 15 lat, by grać w klub Girondins Bordeaux. To właśnie tam zakochał się w modelce Célii Jaunat i dzięki niej zainteresował się modą. Dziś para mieszka w Sewilli, ale chętnie podróżuje do Paryża, by robić zakupy. Zgodnie przyznają, że kochają najlepsze francuskie metki!

Komu Grzegorz zawdzięcza sukces?

Krychowiak sam uważa, że sukces zawdzięcza nie talentowi, ale ciężkiej pracy. Dlatego "Krycha" bardzo o siebie dba: wysypia się (nawet dziesięć godzin dziennie) i zdrowo się odżywia (nie jada nic tłustego). Jego dziewczyna Célia Jaunat to rozumie i wspiera Grześka. „Kariera piłkarza bywa krótka. Trzeba zrobić więc wszystko, by była udana”, mówiła w jednym z wywiadów. Ale kciuki za naszego defensywnego obrońcę trzyma nie tylko ona.

"Grzesiek gra na najwyższym, światowym poziomie. Czeka go jeszcze wiele wspaniałych chwil na boisku ", mówi prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Więcej na temat naszego piłkarza można przeczytać w nowym wydaniu magazynu "Flesz". 

 

Grzegorz Krychowiak w modnym płaszczu

Grzegorz Krychowiak w camelowym płaszczu z futerkiem

Grzegorz Krychowiak i jego dziewczyna Celia

Grzegorz Krychowiak pochwalił się swoją partnerką
ONS

 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08