Monika Olejnik cała w H&M
ONS

Ostatnia stylizacja Olejnik zaskoczyła wszystkich. Tym razem postawiła na sieciówkę

Monika Olejnik cała w H&M
ONS

Na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu pojawiło się kilkanaście gwiazd. Jednak tylko jedna z nich wzbudziła ogromne zainteresowanie fotoreporterów - Monika Olejnik. Dziennikarka pojawiła się w bardzo oryginalnej stylizacji, przepełnionej kolorami i mnóstwem dodatków. Przypomnijmy: Czartoryska, Olejnik, Foremniak na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu

Look dziennikarki wzbudził skrajne opinie. Okazuje się, za ten strój wymyśliła sama dziennikarka. Co ciekawe, Olejnik zrezygnowała ze światowych marek, które zazwyczaj ma na sobie, a postawiła na sukienkę z siecówki:

Nikt mnie nie ubierał. To był mój pomysł. W tej sukience wystąpiłam wcześniej w "Kropce nad i", a później dodała do niej futerko o pokazałam się na imprezie. Nie zdradzę, jaka to marka. Niech ro będzie zagdaka dla czytelniczek - mówi w rozmowie z "Party"

Redakcja szybko zorientowała się, że Monika ma na sobie sukienkę z H&M za całe 199 złotych! Stylizację Olejnik oceniło również kilka gwiazd, m.in. Joanna Horodyńska:

Horodyńska: Monika umie genialnie nosić każdą rzecz. Ta stylizacja jest w klimacie Marni czy Prady, a to ubranie z H&M, czyli świetny efekt za 200 złotych. W końcu ktoś daje czasu.
Jacyków: Monika wygląda zjawiskowo. Żadna inna kobieta nie dźwignęły tej stylizacji. Zachodni specjaliści od mody powiedzieliby: "Co za zjawiskowe czupiradło"
Śródka: Poliestrowe ubrania zawsze kojarzyły mi się z paniami ze stołówki szkolnej, ale dzięki pani Olejnik to się zmieniło.

A jak wam się podoba?

Zobacz: Skandaliczne dyskusje o gejach w programach Olejnik i Młynarskiej: Pedał czy gej?

Monika Olejnik na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu 2014


Monika Olejnik na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu 2014

Monika Olejnik na pokazie mody:

Więcej na temat Monika Olejnik
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00