Miss Polonia na planie Top Chef Marcelina Zawadzka, Rozalia Mancewicz, Angelika Jakubowska na planie Top Chef Marcelina Zawadzka na planie Top Chef Rozalia Mancewiz na planie Top Chef Angelika Jakubowska na planie Top Chef
Miss Polonia na planie Top Chef
ONS/POLSAT
Co zrobiły dziewczyny?
1/6
Miss Polonia na planie Top Chef
ONS/POLSAT

Wiosna w Polsacie została zdominowana przez programy rozrywkowe. Stacja postawiła na nowości i w swojej ofercie znalazła miejsce, aż dla trzech nowych pozycji: "Taniec z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Nie zapomniano również o sprawdzonych programach, wśród których znalazła się druga edycja kulinarnego show "Top Chef", gdzie kucharzy profesjonalistów oceniają m.in. Ewa Wachowicz i Wojciech Modest-Amaro. Przypomnijmy: Ekipa drugiej edycji "Top Chef" na planie.

W najbliższym odcinku do kucharzy dołączą zwyciężczynie konkursu Miss Polonia: Marcelina Zawadzka – Miss Polonia 2011, Rozalia Mancewicz – Miss Polonia 2010 i Angelika Jakubowska – Miss Polonia 2008. Dziewczyny wcielą się w rolę pomocników kucharzy i wraz z nimi będą przygotowywały zdrowe i dietetyczne potrawy.

Patrząc na zachowanie dziewczyn w kuchni i spiżarni oraz reakcję i komentarze członków jury ciężko powiedzieć, że poradziły sobie dobrze. Słabo  radziły sobie z wyszukiwaniem produktów oraz najprostszymi czynnościami - jak np. obieranie jajka. Wachowicz patrząc na swoje młodsze koleżanki załamała się, ponieważ chciała udowodnić, że dziewczyny, które zostają Miss są naprawdę inteligentne.
 

Latami walczę ze stereotypem, że Miss to tylko piękne opakowanie, a tu na planie "TOP Chef" jedna z prześlicznych Miss obiera jajko przepiórcze nożem, jak jabłko! No po prostu zdębiałam! Wszyscy byliśmy w szoku! - skomentowała.


Również inny juror, Maciej Nowak nie uległ wdziękom pięknych kobiet. Jego z kolei przeraziło to w jakich strojach Miss pojawiły się w kuchni. Choć oczywiście jemu też nie umknęła sytuacja z jajkiem.
 

Widok pięknej młodej kobiety w pełnym makijażu, na szpilkach i z tipsami, która mając obrać przepiórcze jaja sięga po nożyk do warzyw, mocno ryje czachę. - czytamy.
 

O tym jak zakończy się przygoda Marceliny i pozostałych dziewczyn przekonamy się już dzisiaj wieczorem.

Zobacz: Modest-Amaro doprowadził uczestników show do płaczu

2/6
Marcelina Zawadzka, Rozalia Mancewicz, Angelika Jakubowska na planie Top Chef
POLSAT
3/6
Marcelina Zawadzka na planie Top Chef
POLSAT
4/6
Rozalia Mancewiz na planie Top Chef
POLSAT
5/6
Angelika Jakubowska na planie Top Chef
POLSAT
6/6
Ewa Wachowicz na planie Top Chef
ONS