Mikołaj Krawczyk w kolorowej koszuli
East News

Mikołaj Krawczyk pokazał swoją córkę. Zabrał ją na spacer razem z rodzeństwem!

Mikołaj Krawczyk w kolorowej koszuli
East News

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak niedawno zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka. Oboje mają już dzieci z poprzednich związków, ale jak przyznała aktorka na Instagramie na siostrę czekali czterej starsi synowie. Co prawda para nie zdradza szczegółów ze swojego życia prywatnego, ale od czasu do czasu publikuje rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jakim zdjęciem pochwalił się ostatnio szczęśliwy tata!

Mikołaj Krawczyk na spacerze z dziećmi!

Mikołaj Krawczyk opublikował na Instagramie zdjęcie ze wspólnego spaceru z córeczką i dwoma synami, ze związku z Anetą Zając. Aktor zabrał dzieci na wycieczkę do Wilanowa. Widać, że chłopcy są zachwyceni siostrą i mieli ogromną radość z prowadzenia wózka:

Książęta wjechały na książęce dukty i ogrody? #nie #chcą#oddać #steru #brothers #sister #happy#boys #sons #happy #girl #doughter

Gwiazdor stara się być jak najlepszym ojcem. Jak wiadomo długo nie mógł dojść do porozumienia z Anetą Zając w sprawie alimentów. Sprawa skończyła się w sądzie, jednak teraz wygląda na to, że udało im się wypracować wspólny kompromis. Mikołaj Krawczyk stara się spędzać jak najwięcej czasu z synami i angażuje ich w pomoc przy nowo narodzonej siostrze!

Sylwia Juszczak też jakiś czas temu pochwaliła się zdjęciem ze spaceru

Sylwia Juszczak na spacerze z córką
Instagram

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51