Sylwia Juszczak w ramonesce
East News

Sylwia Juszczak pokazała pierwsze zdjęcie ze spaceru z córeczką! Wiemy, jaki wózek wybrała. Kosztuje majątek!

Sylwia Juszczak w ramonesce
East News

Zaledwie 2 tygodnie temu Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zostali rodzicami. Para powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę - aktorzy wychowują razem czterech synów z poprzednich związków: bliźniaków Mikołaja i Anety Zając oraz dwóch synów Sylwii ze związku z Tomaszem Pągowskim. Teraz doczekali się pierwszego wspólnego dziecka - wymarzonej córki.

Para bardzo długo ukrywała wiadomość o ciąży i dopiero gdy Sylwia Juszczak nie była już w stanie ukryć brzuszka, sprawa wyszła na jaw. Teraz aktorka najwyraźniej nie chce już ukrywać swojego szczęścia, bo pokazała pierwsze zdjęcie ze spaceru z córeczką.

Sylwia Juszczak pokazała zdjęcie z córeczką

Sylwia Juszczak postanowiła skorzystać z pięknej wiosennej pogody i wybrała się z malutką córeczką na spacer. Oczywiście pociecha aktorki podróżowała w wózku, więc na zdjęciach nie widać jak wygląda. 

Pogoda piękna ,więc z ogromną przyjemnością wychodzimy na spacerki 🌞🌼🌹a właściwie wyjeżdżamy karetą-posiadanie prawdziwej księżniczki zobowiązuje🤷🏻‍♂️😀😍❤️Jest tyle pięknych, kolorowych rzeczy dla dziewczynek (dla chłopców z resztą też :) patrzę i nie mogę się nadziwić :) 💃 - napisała Sylwia Juszczak.

Na nowym zdjęciu Sylwii Juszczak uwagę zwraca za to wózek, który należy do jednej z luksusowych i uwielbianych przez gwiazdy marek. Za taki model trzeba zapłacić ok. 4527 złotych! Aktorka, mimo że zachwyca się kolorowymi rzeczami dla dziewczynek, wybrała model w ciemnych barwach - to zdecydowanie jeden z najbardziej uniwersalnych wózków, nie trzeba go stereotypowo dobierać do płci maleństwa. 

Sylwia Juszczak na spacerze z córką
Instagram

Podoba się wam wózek Sylwii Juszczak?

 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak niedawno zostali rodzicami córeczki 

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zostali rodzicami
East News

Para długo ukrywała wiadomość o ciąży

Sylwia Juszczyk, Mikołaj Krawczyk
instagram

Zobacz także: Sylwia Juszczak pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Przy okazji zdradziła płeć dziecka

Więcej na temat Sylwia Juszczak
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08